Gamescom 2019
0bf587fa4813c094f1c498988f71887d.png

Gamescom 2019, 20-24 Ağustos tarihleri arasında 10.'su gerçekleştirilecek olan ve yayıncılara sunum yapma imkan sunan, Avrupa'nın en büyük oyun fuarıdır.

Fuarın Açılış gecesinde yer alacak bazı firmalar:

Baslksz-1.png

Gamescom 2019 fuarında gösterilecek/gösterilen oyunlar ile ilgili görüşlerinizi, bilgilerinizi ve videoları bu konu altında paylaşabilirsiniz.
[+] 2 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
EA'in Gamescom'da yeni Need for Speed oyununu duyuracağı söyleniyor. Son çıkan oyunlarının pek de iyi olmadığını düşünürsek fazla bir umudum olduğunu söyleyemem.
tTRiYax.png
Ara
Bannerlord'dan umutluyum bu Gamescom ama her sene olduğu gibi hayal kırıklığına uğramayı da göz önüne alarak. AoE4'ten de artık birkaç bir şey gösterirler umarım.
Sinkaf-ül Tertibat
[+] 2 üye Doraemon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bannerlord için net çıkış tarihi lazım artık.
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(07-08-2019, 15:53)reddga : EA'in Gamescom'da yeni Need for Speed oyununu duyuracağı söyleniyor. Son çıkan oyunlarının pek de iyi olmadığını düşünürsek fazla bir umudum olduğunu söyleyemem.

Güzel haber, umarım oynanabilirlik adına daha iyi Nfs cıkar ortaya... Bannerlord için ise umutsuzum. ^^
Ara
THQ Nordic 21 Ağustos'ta grand strategy oyunu duyuracakmış.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
(15-08-2019, 15:26)Duman : THQ Nordic 21 Ağustos'ta grand strategy oyunu duyuracakmış.

Tahminlerim ve duyduklarım:
THQ Nordic GSG yapımının superpower 3 olduğu yönünde bir his var içimde ama her şey olabilir.
bannerlord çıkış tarihi vermezler ama ben kapalı/açık beta veya early acces tarihi için duyuru bekliyorum.
Harry potter RPG gelebilir diyorlar hoşuma gitse de sadece bir söylenti
ubisoft Assasins creed 2020'yi duyurur artık, viking temalı olacağı söyleniyor.
[+] 1 üye Vakanüvis nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(16-08-2019, 13:01)Vakanüvis : bannerlord çıkış tarihi vermezler ama ben kapalı/açık beta veya early acces tarihi için duyuru bekliyorum.

Kapalı beta çoktan başladı.
hby6qc.gif
Ara
(16-08-2019, 14:18)Ayro :
(16-08-2019, 13:01)Vakanüvis : bannerlord çıkış tarihi vermezler ama ben kapalı/açık beta veya early acces tarihi için duyuru bekliyorum.

Kapalı beta çoktan başladı.
Sanırım duymuştum ama blogları bizzat takip etmeyi kestiğim için ara sıra unutuyorum.
Ara
Başlayan "kapalı beta" sadece Talewords içinde. Yapımcıların akrabaları, arkadaşları vs. katılabiliyor. Onun için "kapalı beta" demek bile yanlış. Umarım yakın zamanda son kullanıcıya da açılır oyun da sonunda oynayabiliriz.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Canlı yayın olur mu?
Ara
Superpower 2 çıkalı 15 yıl olmuş neredeyse.THQ Nordic SP3 çıkarırsa belki Paradox tekelinden çıkar Grand Stratejiler.SP2 zamanına göre çok iyi bir oyun ancak eski olduğu için pek popüler değil.
[+] 1 üye Spartan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
THQ Nordic ne kadar büyük bir firma paradox kadar var mı? Sanmıyorum ama SP3 çıkarsınlar yeter bence.
Ara
(16-08-2019, 22:55)kampi123 : THQ Nordic ne kadar büyük bir firma paradox kadar var mı? Sanmıyorum ama SP3 çıkarsınlar yeter bence.
oyun güzel olursa zaten oyuncu kendi gelir.eskisi gibi oyunlara ulaşmak zor değil.sp2 buglu olmasa bir kaç eklenti eklense çok çok iyi bir oyun olabilirdi.kaldı ki gamescom gibi bir yerde tanıtılıyorsa hiç olmasa biraz popülerlik elde eder.
Ara
Görsel

19 Ağustos saat 18.00 TSİ'de Age of Empires ile ilgili ilginç haberlerin paylaşılacağı duyuruldu. Oyunun adı net olarak belirtilmemiş o yüzden Age of Empires IV olma ihtimali de var ve umarım da o olur.

https://twitter.com/AgeOfEmpires/status/...7397150724
tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Umarım sonu silinen diğer duyuru mesajları gibi olmaz.
Ara
(17-08-2019, 09:39)reddga : Görsel

19 Ağustos saat 18.00 TSİ'de Age of Empires ile ilgili ilginç haberlerin paylaşılacağı duyuruldu. Oyunun adı net olarak belirtilmemiş o yüzden Age of Empires IV olma ihtimali de var ve umarım da o olur.

https://twitter.com/AgeOfEmpires/status/...7397150724

Inside Xbox yayını birkaç dakikaya başlıyor. Age of Empires IV gelir mi bu sefer göreceğiz.

https://www.twitch.tv/xbox
tTRiYax.png
Ara

Umarım Dishonored gibi açık uçlu bir oyun olur. O zaman tadından yenmez.

Oyunun havası muhteşem gözüküyor. Umarım oynanış da öyledir.

Paradox'un yayımcılığını yaptığı yeni oyun. X-COM gibi tur tabanlı taktiksel savaşlar içerek. Projenin ardında John Romero var.

Bu akşam Gamescom'da ilk kez açılış sunumu düzenlenecek. Açılış Türkiye saatiyle 21.00'da.
Sinkaf-ül Tertibat
[+] 1 üye Doraemon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(16-08-2019, 22:18)Spartan : Superpower 2 çıkalı 15 yıl olmuş neredeyse.THQ Nordic SP3 çıkarırsa belki Paradox tekelinden çıkar Grand Stratejiler.SP2 zamanına göre çok iyi bir oyun ancak eski olduğu için pek popüler değil.
15 yıl konusunda:
şu sıralar sp2 ile çağdaş oyunlar dirildiği için bir umudum var (2004 kuşağı)

THQ nordic golemlabs ve diğer bir firmasını da yanına alarak bu işi becerebilir.
zaten golemlabsın sitesinin soru cevap kısmında SP3 geliştirmek istedikleri ve THQ Nordic'in de bu konuya sıcak baktığı lakin the guild serisi başta olmak üzere diğer oyunlara yoğunlaşmak şartı koştuğunu yazıyor.
ve o mesajdan yıllar sonra 2017 senesinde de guild 3'ü çıkardılar (THQ Nordic bünyesinde)

yani yanılıyor olabilirim ama ben THQ nordicin yerinde olsam SP3 hariç Grand strategy duyurmazdım.

edit: meraklısına soru cevap metni ve link
http://golemlabs.com/faq/
[+] 2 üye Vakanüvis nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Açılış gecesi yayını başladı

https://www.twitch.tv/gamescom
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.