General'in 24 ten fazla birlik kontrol etmesi
General nasıl 24 ten fazla birlik kontrol edebilir, promote ediyorum mareşal oluyorlar birlik sayısı artmıyor acaba bir yolu varmıdır?
Ara
Staffer traiti kazanırsa 30 oluyor. Onun dışında mod kullanabilirsin.
[+] 2 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(04-06-2019, 21:59)Lothebork : Staffer traiti kazanırsa 30 oluyor. Onun dışında mod kullanabilirsin.

peki mod kullanırsam iron man modunda başarı gelirmi ?
Ara
Gelmez.
[+] 1 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(04-06-2019, 22:02)Lothebork : Gelmez.

son sorum çok teşekkür ederim almanyaya full buf basarsam gelirmi peki başarım?
Ara
Almanya'ya full buf basmaktan kastın ayarları kastediyorsan, ayarı değiştirdiğinde başarım alıp alamayacağını belirtiyor olması lazım oyunun.
Sic Parvis Magna
Ara
ai tüm orduları bir komutanla toplamak yerine parça parça yapıyor. Yani demek istediğim elimde çok iyi bir komutan var ve ben buna 24 tane asker koyuyorum. Ai ise o 24 neredeyse 6-8 tane komutanla paylaşıyor. Bu mantıklı mı sizce ?
Ara
AI'nin bir bildiği vardır her halde.
Ara
Mantıklı. Eğer çok uğraşmak istiyorsan her araziye özel hoi3 tarzı orduları parça parça bölüp ona uygun generaller atayıp oyun içinde karşı tarafı kanser edebilirsin. Ai çok iyi beceremez bunu yapmayı ama oyuncu yaparsa gg
Ha bu dediğim şey eğer geniş coğrafyadaysan yeni gelen güncellemeyle alırsın 1mareşal 24-24-24 shift+click yap bu sayede tüm ordular cepheye uygun bir şekilde dağılıyor. Birlik farketmeksizin.
Senin o dediğin şey anatolia gibi bir coğrafyada çok uygun. Ben bu sayede ingiliz ordularını iç anadoluda paket yaptım :d forumda resmini attım
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.