Genişleme Paketi: AoW: Planetfall - Star Kings
#1
header.jpg?t=1602832773


Age of Wonders: Planetfall - Star Kings , Star Union'un kalbindeki Grail Configuration'ı elde edip kendi galaktik imparatorluklarını kurmaya çalışan Oathbound ırkının hikayesini bizlere sunuyor.

Star Kings aşağıdakileri içeriyor:
  • Yeni Oynanabilir Grup - Oathbound: Oathbound, savaşla harap olmuş bir galakside, tek amacı insan ırkını kurtarmak olan, iyiliğin ve saflığın timsali olmuş bir gruptur. Bunlar, kıvılcımlı silahlara sahip devasa bir savaş donanımına bürünmüş, soylu Paladin ırkındandır. Savaşta, önsezileriyle çarpışmaların sonucuna yön verebilme yeteneğine sahip olan gizemli Kahinlerin desteğini alırlar.

  • Yeni Harekat: İnsan ırkını kurtarmak ve yeni bir İmparatorluğun tohumlarını atmak amacıyla ant içtikleri görevlerinde Oathbound grubunu takip et! Soylu bir Paladin'e rehberlik et ve dünyasını saran tehlikelerin ardındaki gerçeği keşfet. Antik Kutsal Anıt Kümesini bulup galaksiyi kurtar veya insanlığa dair son kıvılcımların da sönüp gitmesine şahitlik et

  • Kutsal Anıt Kümeleri: Kutsal anıtlar, uzun süreli ilave bonuslar elde etmek için eklenebilen, güçlü ve yeni simgesel yapılardır. Çok aşamalı görevleri tamamlayarak kilidini açabileceğin bu yapılar, olabilecek en büyük ve en başarılı imparatorlukları inşa etmek için olmazsa olmazdır.

  • Yeni Yabani Varlıklarla Savaş: Mücadeleye üç yeni yabani varlık grubu katılıyor! Psişik enerji ile beslenen, vampir benzeri kaya yaratıkları Psionica; eskiden Oathbound'a dahil olsalar da verdikleri yeminden dönüp kaosa kucak açmış Apostate'ler ve tarım makinelerinin kontrolünü ele geçirip sayborga dönüşmüş sezgi sahibi mantarlar olan Mycelian'lar.

Ekran Görüntüleri
Görsel
Görsel

Görsel

Görsel
Görsel
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.