Günlük: Anno 1800 - Deniz Savaşları
moe18t.png

Anno 1800 geliştirici günlüklerinde bu sefer deniz ve kuşatma savaşlarından bahsediliyor.

https://www.anno-union.com/en/admirals-at-war/ :Anno 1800'deki deniz savaşlarının özellikleri hakkında yayınladığımız kısa videoyu umarız ki beğenirsiniz. Lütfen videodaki her şeyin geliştirme aşamasında olduğunu aklınızdan çıkartmayın. Hala Alpha aşamasındayız ve  videodaki hiçbir şey oyunun en son halini temsil etmemektedir.

Videoda gösterilen her şeyi tamamen oyunun içinden aldık ve üzerinde hiçbir teknik oynama yapmadık. Ve geliştirici ekibi olarak bütün enerjimiz ile size olabilecek en iyi Anno 1800 deneyimini sunmak için çalışıyoruz. Ve bu nedenle Şubatın 26'sına kadar daha fazla güncel içerik ve geliştirici günlüğü yayınlayacağız. 

[+] 2 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kara savaşı tamamen kaldırılmış mı ben mi yanlış anlıyorum?
Ara
(24-01-2019, 22:52)Voidian : Kara savaşı tamamen kaldırılmış mı ben mi yanlış anlıyorum?

Kaldıracaklarını söylüyorlardı ama videodan gördüğümüz kadarıyla cidden kaldırılmış.
Ara
Daha önceki günlüklerde de söylemişlerdi kara savaşı olmayacak diye. Değişen bir şey yok galiba.
Ara
Aşırı sıkıcı gözüküyor.
Ara
Anno 1404'te dün gördüğümüz gibi olacaksa kara savaşı olmasın zaten.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.