Günlük: Total War Ekipleri Ne Üzerinde Çalışıyor? (Mart 2017)
Total War geleneksel "Ne üzerinde çalışıyoruz?" blog yazısını yayımlamış. Yazıda oldukça ilginç kısımlar var. Gelin hep birlikte hangi Total War ekipleri nelerle ilgileniyor inceleyelim.

Arena Ekibi - Total War: Arena
Arena ekibi isminden de anlayacağınız üzere Total War: Arena üzerinde çalışıyor. Total War: Arena ayda 1 olmak üzere haftasonlarına has davetiye usülüyle Alpha etkinlikleri yapılıyor. Aralık ayında Arena ekibinden birçok kişi Moskova'daki Wargaming Fest etkinliğine dahil olup oyunu tanıtmış. 

Tarihsel Ekip - Henüz Duyurulmamış Total War Oyunu
Henüz adı duyurulmamış olan tarihsel Total War oyununun çalışmaları da devam ediyor. Oyunda özellikle karakter tasarımları ön planda ve o dönemin önde gelen meşhur isimlerini oyuna eklemeye odaklanmış haldeler. Dolayısıyla stüdyoda bu oyun için ortalıkta gezen materyaller genellikle çizimler ve savaş animasyonları. (Bu oyunun daha önceki herhangi bir Total War oyununun devamı niteliğinde olmadığı biliniyor)

DLC Ekibi - Total War: Warhammer 
Isabella von Carstein ve Bretonnia bedava DLC'leri üzerinde çalışmayı bitiren DLC ekibi, Total War: Warhammer'a paralı ve bedava olmak üzere yeni DLC'ler yapmakla meşgul.

Warhammer Ekibi - Warhammer Üçlemesi
Üçlemenin ikinci parçası yolda, farklı ırklar yavaş yavaş şekil almış durumda. Oyun oldukça devasa bir yapıda olacak. Zamanı geldiğinde bu durumla da ilgili olarak duyuru yapacağız.

Black Ops - Henüz Duyurulmamış Total War Oyunu
Henüz adını duyurmadığımız tarihsel Total War oyunumuzdan önce mevcut oyunlarımızdan birine ya bir stand-alone devam oyunu ya da bir DLC çıkartmak istiyoruz. Rome II ve Attila'da çalışan içerik ekibimiz bu konu üzerinde çalışıyor.

Bu yeni haberlerle ilgili ne düşünüyorsunuz? Bu konu altında yorumlayın.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Güzel haberler, Tarihsel Ekip'in çalışmalarını merak ediyorum. DLC Ekibi ise aralarındaki en rahat olanıdır galiba :D
G0kMNN.png
Ara
Yeni tarihsel oyunu da merak etmekle beraber en çok Total War Arena'cıyım ben. Daha önce açık alfa deneyimim olmuştu. Ve gerçekten ilgi çok büyüktü. Ordular ve tasarımlar Attila ve Rome 2 ye benziyordu. Hatta generaller ve tarih aralığı Rome 2 den alınmıştı. Bunu biraz daha özgünleştirip tarih aralığını uzatırlarsa daha hoş olabilir.
Ara
Mevcutta debelenmektense yeni içerikler, farklılıklar oluşturmaya çalışıyorlar. Sabırsızlıkla bekliyoruz.
Ara
Warhammer ve Arena ekibi bana hitap etmiyorlar.
Tarihsel ekip ve Black Ops ekibinin duyurularını sabırsızlıkla bekliyorum.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.