Anket Başlığı: Hangi Ülke İle Oynayalım?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
İngiltere

0 0%
Fransa

1 12.50%
İspanya

1 12.50%
Osmanlı

3 37.50%
Maratha

0 0%
Rusya

0 0%
Prusya

0 0%
Avusturya

2 25.00%
Lehistan

0 0%
İsveç

1 12.50%
Katılımcı sayısı: 8 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Hanedan Oyunu: Empire TW- Hanedan Oyunu Mayıs 2020[Kuzeyin Aslanları]
Arkadaşlar çok güzel oynamışsınız tebrik ederim. Ben save'i indirip sağa sola tıklayıp 10 tur oynayacağım büyük ihtimal bilginize.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
[+] 2 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
bende oynamaya çalışırım oyun inince
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
[+] 1 üye korkusalan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İndirip katılmak istedim fakat herhangi bir dlcye sahip değilim
Ara
(26-05-2020, 21:34)Jokzilla : İndirip katılmak istedim fakat herhangi bir dlcye sahip değilim

Oyunun Orijinal olduğu için otomatik olarak Definity edition için bir güncelleme almış olman lazım kısacası artık tüm dlclerin sende olması lazım yani katılabilirsin. Definity Edition sağolsun NTW, ETW ve MTW2 tüm dlcler ile beraber geliyor artık. Yine sen bir bak Definity Edition yazıyor mu diye.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
[+] 1 üye Faramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
@Onur34 save linki bozuk. Rica etsem discord kanalına yükler misin?
Ara
@Gurt https://www.dosya.tc/server28/3in589/Han..._save.html

Kopyala yapıştır yapınca açılıyor link
Ara
Açılan linkte de dosya bulunamadı diyor.
Ara
İlginç bende iniyor
Ara
@Gurt @Onur34 ile iletişime geçemedin mi hala? 3-4 günü geçti sorun devam ediyorsa veya müsait değilsen sıranı atlayalım.
трагедия
Dc üzerinden bir link daha attım o gün. Sorun yok gibi diye yazmıştı. Sonradan bir sorun çıkmışsa bilemem.
Ara
Teeşekkürler o zaman @Gurt biran önce oynarsan sevinirim müsait değil isen de söyle turu diğer arkadaşa atalım fazla soğumasın oyun sonra yarım kalıyor.
трагедия
Birkaç turu kaldı oyunun bugün malum sokağa çıkabildiğimiz son gündü hastane işleriyle uğraştım en kısa zamanda atarım.
Ara
Devasa bir ordu vardı Vilnüs taraflarında rusları bir güzel dövdüm. Sonra litvanya da beni dövdü. Uzun lafın kısası başta bahsettiğim ordu artık yok.
Ara
Sıra kimde tam biliyorum. https://www.dosya.tc/server29/e0lgjl/Han..._save.html save. Fotoğraflar daha sonra gelecek. Moskova artık rusların.
Ara
Sanırım bende?

Oyuna şöyle bir göz attım lakin bir kaç durumu belirtmek isterim tabii daha oynamadım sadece inceledim. Onur cidden çok güzel oynamış keza Faramir de öyle Gurt acemiliğini belirtmiş fakat Polonya civarlarındaki ordularımızın çoğu atlı süvari bunun nedenini anlayamadım. Ayrıca başı boş bir tane ordumuz daha var onun da nedenini anlayamadım(5-6 birimlik). Denmarktaki toprağımızın birisi 0 asker Gustav da başkentte duruyor. Ben ve benden sonrakilerden ricam atlı yerine top ve piyade çok daha iyi olur ordumuz için ayrıca hemen kendimize bir müttefik edinmemiz şart.
[+] 2 üye HulkSpider03 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@HulkSpider03 evet sende iyi oyunlar diliyorum şimdiden.
трагедия
[+] 1 üye Faramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Oyun inince katılabilirim
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
Hala katılım varsa katılabilirim.
Not: Acemiyim daha Rise of indepence campaningi oynuyorum haberiniz olsun :)
[+] 1 üye Dreyfus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sıkıntı olacağını sanmıyorum ben de çok usta sayılmam. Sadece sağa sola tıklayarak oynadım 10 turu.
Ara
Burada vasiyetim şudur:
1)Kaybettiğim için üzgün olduğum İskandinav toprakları alınsın ki yeterince gelirimiz var.
2)Moskova'da isyan çıktı lakin yeterli ordumuz var durdurun ve halkın sakinleşmesini bekleyin o ana kadar da Ruslar ile barışı bozmayıp 1.'yi yapmak için ordu üretin
3)İngilizler'in anakaradan gitmesi lazım anca bundan sonra barışı kabul edeceklerdir.
4)Polonya topraklarında evet atlılar kara savaşı için bir artı lakin kale saldırılarında çok yetersiz kalacaklardır. Piyadeye önem verin
5)Son olarak merkezde kullanılmak üzere hareket etmeyen bir top birimi güzel düşünülmüş lakin kale saldırısında düz olmayan bir arazide işe yaramaz hale geliyorlar. Harekete sahip toplar da üretin.

Save (Save 30 turn değil kendimden kaydettim o yüzden öyle 1720'de başlıyor yani.)
[+] 4 üye HulkSpider03 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.