Hanedan Oyunu: Papalık Hikayesi - Kardinal Alımları Başladı
6n0gChn.png
Papalık Hikayesi

- Oyun diğer hanedan oyunları gibi save'in bir sonraki kişiye iletilmesi ile ilerleyecek.
- Etkinliğe katılmak isteyen oyuncular ülke belirterek hikayeye o ülkenin Kardinali olarak katılabilirler.
- Bir ülkenin kardinali olmak istemeyen oyuncular random bir ülkenin çıkması halinde kura ile Papalığın yönetimine geçer.
- Kardinali olduğu ülkenin papalığı ele geçirmesi halinde save o oyuncuya geçer. 
- Bölümler RP ile yazılmalı, oyuncular kardinali oldukları ülkenin çıkarına hareket etmeye özen göstermelidir.
- Kingdom of God decisionunu geçirmek yasak.

Oyuncu listesi
n/a
Yaz...Castilla.

Ayrıca biraz daha açıklayabilir misin bunu?
Ara
Ben Papalığın kontrolünde Papalık varken başlıyorum, Papa'nın ölmesi halinde Papalıkta X bir ülke Papalığı etkisi altına alıyor.
Diyelim bu ülke Fransa, Fransa Papalığı etkisi altına aldığında Fransa Kardinali save'i alıyor, oynuyor. Papalar genel olarak yaşlı olduğu için daha kısa bir oyun oluyor bu da oyuncular arasında daha çok save alışverişini sağlıyor, aynı zamanda diğer hikaylelerde olduğu gibi kimisi 5 sene kimisi 60 sene oynamıyor - veya bir oyuncu sayfalarca hikaye yazmak zorunda kalmıyor.
Fransa'nın etkisindeki Papa öldüğünde eğer yine Fransa'nın etkisinde başka bir Papa seçilirse Fransa Kardinali bunu belirterek hikayeyi devam ettiriyor, diyelim Fransa Papası öldü ve İspanya Kardinali geçti başa, bu sefer save'i İspanya alıyor.
Dolayısıyla Kingdom of the God decision'unu geçirmek yasak.
Fransa kardeşim.
G0kMNN.png
Ara
Töton Şövalyeleri
Ara
Avusturya.!, Imparatorumuzun selfi ve hizmetkari olarak katiliyorum.
A leader is a dealer in hope

Ara
Daha fazla katılım olursa başlayabiliriz 1.13 ile birlikte.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.