Hanelerin Haritadaki Konumuna Gitme (Yardım)
Merhaba ;

Ben haritada merak ettiğim hanelerin yerine bir türlü gidemiyorum.Bayrağına tıklasam dahi haritadaki yerini bulamıyorum.Bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı ? Bir kısa yolu var mıdır ?

Şimdiden Teşekkürler.
Ara
Hanelerin tek yeri olmak zorunda değil sonuçta bir hanedeki bir kişi İzlanda da iken diğer kişi Hindistan'da olabilir onun yerine hane başının karakterine çift tiklaya bilir yada hane ağacını açıp gene aynı şekilde karaktere çift tıklayarak onların bulunduğu konuma da gidebilirsiniz.
Ara
(09-09-2020, 16:21)Pharmacist : Hanelerin tek yeri olmak zorunda değil sonuçta bir hanedeki bir kişi İzlanda da iken diğer kişi Hindistan'da olabilir onun yerine hane başının karakterine çift tiklaya bilir yada hane ağacını açıp gene aynı şekilde karaktere çift tıklayarak onların bulunduğu konuma da gidebilirsiniz.
Cevabınız için teşekkür ederim.Hanenin başındaki kişiye çift tıklayarak gitmeyi deneyeceğim.
[+] 1 üye 007ByLee nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.