Hearthstone - Ekran Görüntüleriniz
lb9kQg.jpg

Voss Rogue'mden klasik bir manzara.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
ROBJa7.jpg
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Biraz foto paylaşayım.

vJ8YPD.jpg

1GDjEb.jpg

LOgdDz.jpg

rJ8Y1z.jpg

Evet, Taunt druid çok op. Sanırım Innervate e nerf atarken Token Druid destesinin önünü kesmeye çalıştılar. Çünkü internette yazanlara göre ilk 5'in 4ü hep druid oynuyormuş.
Ara
Taunt Druid rakipte board removal olmasını zorunlu kılıyor, işin kötüsü mesela senin maç yaptığın Hunter sınıfı gibi birçok sınıfta bu tarz bir removal yok. Warlock Doom veya Twister atabilir, Paladin Equality ile temizleyebilir, Priest çeşitli combolarla bu engeli geçebilir ama o gariban Hunterın bunu yapabileceği bir kartı yok. :D

O şekilde kartları oyunun sağlığı için zararlı buluyorum ben.
Screenshot_20171003-224500.png?width=1202&height=677

I am the priest now.
Screenshot_20171006-182321.png
Jaraxxus tehlikeli bir kart. Karşıdaki destroy a demon olan 0 manalı kart ile öldürebiliyor. Rogue ile bunu almış olman da ayrı bi güzel tabi.
Ara
Screenshot_20171008-182357.png?width=1202&height=677
Kanser eden Rogue
Ara
Çok sağlam maçtı.

zJ4boR.jpg

GyzlMb.jpg

yz4XZn.jpg
Rank 20 en güzeli zaten. Deste çeşitliliği bol, zevkli maçlar çok denk geliyor.
Ara
Hearthstone'u competitive oynamak zaman kaybı. Oyuna 1 kuruş bile vermemiş bir oyuncu olarak elimde en azından kendim için eğlenceli bulduğum çok sayıda deste olduğunu düşünüyorum, bu desteyle zaten "güzel geçen" her oyun minimum 15 dakika sürüyor, kontrolün de kontrolü bir deste o sebeple pek rank atlamaya da müsait değil.

Ranked ödülleri de çok anlamsız bana kalırsa 1-2 tane altın common kart veriyorlar.
Duman en zevkli deck lerden biri bence seninki. Bendeki en eğlenceli bulduğum deck krul + bloodreaver guldan destesi. Kazakus da olsa tadından yenmez. Onun dışındaki destelerden pek keyif alamıyorum.
Ara
nJEXM1.jpg

Bug, neutral Vaporize.

Daha önce de başka bir spelle olmuştu, tahminim Voss eğer Coin'i dönüştürürse dönüştürülen spell Coin gibi neutral görünüyor.
Paylaş Hearthstone ile, belki pack verirler :D Bu arada deck'i yaptım, 4 maç oynadım 2sinde karşıya rogue geldi... :D :D
Ara
Rogue v. Rogue maçları sıkıcı oluyor, en güzeli Mage/Paladin/Warlock'a karşı oynarken sanırım.
Not all who wander are lost.

Çift Benedictus

DyBMq6.jpg

Prophet Velen ile tek turda 21 dmg.

mJ4PZ1.jpg

EyrYM8.jpg

Adamın önce desteyi çaldım (2 kere) sonra destesindeki kartlarla yendim. :D
Bu arkadaş artık jade golem oynamaz heralde :D

1 manalık tüm spelleri yok eden minionu attıktan sonra tüm Jade İdol kartları yok olunca garibim çırılçıplak gibi kaldı :D 

o6jmNk.jpg

8NMrXQ.jpg
YOD9Vl.jpg
a1LAg5.jpg
[+] 2 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bir maç 3 tur dönse ve sideboard kavramı eklense, kullandığın kart sideboardun vazgeçilmezi olur :D.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.