Hearthstone - Tavern Brawl Sohbet
   Bu konuda çıkan Tavern Brawlları tanıtılmaktadır.

JJUJOAWZJ6DQ1433784763430.jpg

Ara
80. Hafta : 1. turda 1 manalık, 2. turda 2 manalık vs. olmak üzere çektiğiniz kartlar güçleniyor.
r6avV7.jpg
Bu hafta Party Portals, her iki taraf da Medivh ile oynuyor.
Oyuna tüm kartlarınızın mana ihtiyacını 1 azaltan minion masadayken başlıyorsunuz, minionları genellikle Portal kartlarından elde ediyorsunuz.
Yaptığım maçlarda Ragnaros kullanan oldu, her tur sonrası random bir dost karaktere +8 can sağlıyor bayağı sağlam, ona dikkat edin derim.
Daha öncekileri çok oynamamıştım yeni başladığım için ancak bu Tavern Brawl tamamiyle şans işi gibi görünüyor. Portaldan kart getiriyoruz veya Party Portal ile direkt masaya spawnlıyoruz ve kimi zaman bu gelen kart/spawnlanan minion 2/5'lik olabilirken kimi zaman 8/8'lik olabiliyor. Yani tamamiyle aynı kartları oynadığınız biçimde bir anda kendinizi masada 2/5'lik karta karşı rakibinizin 8/8'lik kartının olduğunu görebiliyorsunuz ve herhangi bir şekilde alan kontrol kartları da mevcut değil. Spell damage arttıran minion denk gelmesi çok düşük bir ihtimal ve elinizdeki 5 damage veren spellerle 8/8'liğe karşı napabilirsiniz orası size kalmış.

Biraz monoton bir oyun sunuyor, her oyuncu başta portallardan canavar getiriyor destesine vs.

Şimdilik 12 maç kazandım, bakalım oynamaya devam edeceğim gibi duruyor.
Yine flamewaker'ı olanın kazandığı bir brawl yapmışlar, aynı hataya nasıl sürekli düşülüyor bilmiyorum olmuyorsa kartı kaldırsınlar.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
(09-02-2017, 05:46)Duman : Yine flamewaker'ı olanın kazandığı bir brawl yapmışlar, aynı hataya nasıl sürekli düşülüyor bilmiyorum olmuyorsa kartı kaldırsınlar.
WQZdzE.jpg

Armies of the Stormwind --> Y'Shaarj Fel Reaver.
Bu haftanin tavernbrawlundan hic bisi anlamadim , bilgilendirecek var mi , 
Simdiden tesekkurler :)
Ara
Sanırım sadece çift sayı mana ihtiyacına sahip büyü kartları ve tek sayı atak gücüne sahip minionlar kullanılabiliyor.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Brawl çöp herhangi eğlenceli bir tarafını göremedim. Kurallar Duman'ın belirttiği gibi
Ara
Bu haftanın Tavern Brawl'unda gören rakiplere çoğunlukla birkaç tur içerisinde pes ettiren gıcık destem. :smiling: Alan hasarı büyüleri dışında engelleyebilen olmadı.

IbnE9P2.gif
Ara
Sana daha pogo-hopper desteliler gelmemiş demek ki.
WhaW8Am.gif
Ara
Screenshot_2020-12-16-22-48-38.png

1 oyun kazanmama ve alttaki sandığın açık gösterilmesine rağmen paket almadım. Kaç defa oyunu kapatıp açtım ama nafile. Paketimi istiyorum Blizzard!
IbnE9P2.gif
Ara
Bol şans .d
WhaW8Am.gif
Ara
Görsel

Bu haftaki Tavern Brawl'ın özeti.
IbnE9P2.gif
Ara
Bu haftaki tavern brawlda ilk oyunumda karşılaştığım bir bug'ı söyleyim. Eğer rastgele 8 mana minion summonlayan karttan Lich King gelirse ve Lich King'den de Doom Pact gelirse bu doom pact ile pinyatayı yok ederseniz oyun kazanılamaz hâle geliyor. Bu duruma sebep olan başka kartlar da olabilir.
[+] 1 üye Selene nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
9ac809c2780e28d604537003109ce0400c57c72d...01efa1.png

Bu haftaki Brawl olan Half & Half'da destenize Nozdormu the Eternal'ı koyunca kart rakibinizde de olacağından kesin çalışıyor ve turlar 15 saniye sürüyor. Hızlıca haftalık win görevini yapmak için ideal.

Görsel

Sadece Discover kartları koyarak bir deste yaptım. Uzun zamandır bir Tavern Brawl'dan bu kadar zevk almamıştım.
tTRiYax.png
Ara
4mhGY9Q.png

Bu haftaki Brawl. Çok kırık destelerin olacağı kesin, şansıma ilk oyundan paketi aldım ve hemen çıktım.
tTRiYax.png
Ara
Görsel

Bu haftaki Tavern Brawl başladı. Pirate sinerjisi yapabilecek Rogue ve Warrior ile oynamak kolayca kazandırabiliyor.
tTRiYax.png
Ara
Görsel

Bu haftaki Tavern Brawl'ı yeni bir oyun modu yapmaları lazım. Seri bir şekilde oynamanın zevki bir başka. Ayrıca oyun, destenize 7 mana olan Nozdormu'yu eklemesine rağmen Genn çalışıyor.
tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.