Hearts Of Iron 4 Yayınlandı!
Evet sayın Strategytürk forum halkı niyahet oyunumuz Türkiye'de yayınlandı.
[+] 2 üye BigEye6 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
gerçekten mi ?
Ara
Evet gerçekten de yayınlandı @Royal Guard
Ara
5 dk sonra indirme tamamlanıyor kaç aydır sabrettim 5 dk ölüm gibi suan ......
[+] 1 üye vontafo nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
forumda bunun konusu kaynıyor gerçekten mi derken ironi yapmıştım ama neyse  :-I
Ara
Sıkıntı yok :P
Ara
oyuna girdim suan aldıgım hazın haddi hesabı yok :D :D
Ara
gt 740 m kart 8gb ram ile fps problemi yaşıyorum bu nedir ya
Ara
dual gt 650 m de bende yasıyorum suanda ayarlardan düzeltmeye çalışıyor
Ara
optimizasyon sıkıntısı mı var bizim pcler mi rezil bilemiyorum ama çıldırıyorum şu an.740m ve 8 gb ram'de her şeyi kapatınca kasmayı bırakıyor.
Ara
sanmıyorum çift ekran kartı gt 650m 8 gb ram i7 işlemci daha ne olsun oyun cıkar cıkmaz sıkıntılı cıktı suan hüsran oldum daha ayarlamayı yapıpta oynıyamdım
Ara
ben pixel shaders ayarını ve trees ayarını kapattım ve bir de gölgeler tabii.oynanabiliyor ama yine mükemmel değil.bir de 1366 değil ekran 1024-720 resolution'da değişmiyor.
Ara
Arkadaşlar oyunda biraz sorun var evet. Özellikle oyun ilerledikçe bazı ekran yenileme sorunları oluyor ki pc ciddi kasıyor. Benim pc iyi olduğu için kaldırdı ama ortalama pc kullananların canı sıkılmıştır. 2.3m'lık bir patch geldi galiba. 1 hafta içinde 1-2 patch ile bu sorun biraz düzelir diye düşünüyorum.
Ara
FPS sıkıntısı var tabii
Ara
7 saat oynadim ilk gunden :)
Gtx960M 8gb ram ve i54220H ile 1080p fullde 60fps aliyorum, 1941 yilinda en pislik savaslar da bile kasmadi, optimizasyonu begendim, eu4 gibi ciktigi gun Gtx 660 da kasmiyor en azindan :)
Ara
Benim i7 6700k 1943'e kadar dayanabildi, strateji oyunlarının kaderi bu, işlemcinin yükü durmaksızın artıyor.
Ara
oyunun orjinal formuna baktınızmı bunun konusunu açıp şikayet etmeye başlıyanlar varmı bizim gibi bide oyun çift ekran kartını desteklemşyor suan tekiyle çalısıyor forumda ingilizcesi iyi olan biri bunu belirtebilirmi konu açıp
Ara
Performans IGN incelemesinde bile geçiyor. Benim oyun çok yavaş değil ama pek iyi FPS alamıyorum bende
Ara
Bence diğer paradox oyunlarına göre çok daha iyi çıktı oyun bir iki haftaya daha iyi olur.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.