Hikaye Devam Ettirme (2)
Ve beni bir gece kulübüne götürdüler.
Ara
Dans etmeye başladım.Sarhoş olduğumdan ne yapmaya çalıştığımı anlayamıyordum.Sonra arkadan ''HÜLOOOOĞĞĞ'' diye ses duydum.
Olduğum yerde irkildim.
Ara
Arkadan 50li yaşlarda, köylü gibi görünen bir kadın belirdi. İçimden ''bu cahildir görmezden gel'' falan diye düşünürken yanıma gelip ''Düşünüyordumda, düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken düşündüğünü düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum'' dedi.
Ara
Kadın nenem yaşında olmasa oracıkta aşık olurdum
Ara
Sonra oracıkta Shadow the Hedgehog belirdi.
We're the only theory they can't prove.
And we don't have anything to lose...
-Lorde
Ara
dedi ki bana gel şu aşağı mahallede 2. timur camii var hem sonradan işleyeceğimiz günahlar için sevap alırız .
Ara
Ne günahı dedim
Ara
Bazıları bu oyunun içine ediyor düşüncesine kapıldım ve yeni bir başlangıç için dönme dolaba binip etrafa aval aval bakmaya karar verdim.
Ara
dönme dolapta yanımda oturan ve ağlayan kızı fark ettim ve ona niye ağladığını sordum.
[+] 1 üye Bayoj nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
kız da bana sana ne be salak dedi.
giphy.gif
[+] 1 üye turkish lokum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bunun üzerine çantamdan çıkardığım lokumlarımı kıza ikram ettim.
[+] 2 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kız lokumları çok sevdi ve daha fazla lokum yemek için lokumu ikram eden adama evlenme teklifi etti
[+] 1 üye Kher nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
"Şimdi kimmiş salak?" diyip kızı dönme dolaptan aşşağıya ittim.
[+] 2 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
bunun üzerine dönme dolap aşağıdayken indim ve yunanistan'a doğru kaçmaya başladım
Ara
Kaçarken bacağımda bir sıcaklık hissettim kafamı eğdim ve tek görebildiğim bacağımdan akan kandı kısa süre sonra yere yapıştım.
Ara
Uyandığımda başımda 3 zenci bekliyordu .
Ara
Beni evlerine götürüp acılı adana yedirdiler.
Ara
Tokluğun verdiği hoşnutlukla uykuya daldım, uyandığımda ...
Ara
Ellerim ve ayaklarım bağlıydı. Zindan gibi bir yerdeydim. Bir de karşımda kimi göreyim

https://vignette1.wikia.nocookie.net/vil...0808024726

Ramsay...
Ara
Yanında da cersei lannister!! Yanımda da Ellaria Sand ve onun kızının cesedi!!
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.