Hikaye Devam Ettirme
Akşam karanlığında işten çıkıp evime dönüyordum.Katları teker teker aşıp evimin bulunduğu kata gelmiştim ki kapının açık olduğunu gördüm...

Kurallar:

Adamı öldürmek yok
Uyanma tarzı cümleler yok
200. ileti de oyun biter
Bir üye art arda 2 ileti atamaz

İYİ OYUNLAR :)
Ara
Kapıyı açtım,karşımda üç yıl önce ölen teyzem duruyordu.
Ara
Kapıyı kapatıp binadan çıktım.
“There is nothing deep down inside us except what we have put there ourselves.” 
-Richard M. Rorty
Ara
Kafamdan uydurduğumu düşünürek, arkadaşlarımla kafamı dağıtmaya gittim. Arkadaşlarımın yanına gittiğimde...
Ara
Hepsinin Yeni Zelanda'ya kaçtığını öğrendim.
Ara
Yeni Zelanda'da darbe yapıp Yeni Zelanda Türk Cumhuriyetini kurmuşlardı.
Ara
Yeni Zelanda'da gitmeyi düşünürken Yeni Zelanda'da iç savaş çıktığını öğrendim. Arkadaşlarım Türkiye'ye geri dönmüştü. Sonra ...
Ara
Ucagi yularidan bir sey cekiyordu...
Ara
Bu uçan spagetti canavarıydı!
Ara
Hemen onun olmadigina inanip Kelime-i Sehadet getirdim sonra da...
Ara
Tövbe edip Uçan Spagetti Canavarı'na iman ettim.
-Richard M. Rorty
Ara
Fakat o anda yanlis yaptigimi anlayip tovbe edip Islam'a gectim ardindan Abdest alip Kuran okumaya basladim ve namaza basladim...
Ara
Sonra spagetti canavarı beni yedi. Fakat...
Ara
İshal olduğu için kısa sürede boşalttı.
-Richard M. Rorty
Ara
Hemen gidip dus aldim.Her tarafim ketcap icindeydi
Ara
İşte burası, dedi.
Ara
Fakat boyle bir olmayacagini biliyordum.Ruyada olmaliydim.Lucid riyasi gormeliydim.Hemen kendimi ruyada oldugumu anladim ve astral seyahata basladim...
Ara
Tekrar dirildi ve "Bu yaptığından ötürü bütün canlıların en lanetlisi sen olacaksın. Karnının üzerinde sürünecek, yaşamın boyunca toprak yiyeceksin." dedi.
Edit:Ben Moses'in iletisine devam etmiştim. İletim geçersiz sayılsın lütfen.
-Richard M. Rorty
Ara
(23-07-2015, 18:05)HulkSpider02 : Fakat boyle bir olmayacagini biliyordum.Ruyada olmaliydim.Lucid riyasi gormeliydim.Hemen kendimi ruyada oldugumu anladim ve astral seyahata basladim...

Kurallara aykırı değil mi bu ?
Ara
(22-07-2015, 17:03)HulkSpider02 : Uyanma tarzı cümleler yok
O zaman benim iletim geçerli sayılıyor :D
-Richard M. Rorty
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.