Hikaye: İspanyol İmparatorluğu
Bu Stellaris öyküsünde, minik bir galakside elimden geldiğince barış içinde genişlemeye ve birçok ulusdan oluşan bir imparatorluk kurmaya gayret edeceğim. Barışçıl oynayacağım için zorluk seviyesini en düşüğe çektim. Galakside benim haricimde üç uygarlık, bir adet de yıkılmış imparatorluk bulunuyor. Genellikle hile kullandığımdan, saldırı durumlarında ölümsüzlük hilesi kullanabileceğimi şimdiden belirtmek istiyorum. Oyunda diğer uygarlıkların dışında ilkel uygarlıklar da mevcut. Amacım tüm galaksiyi hükümdarlığıma katmak olacak. Umarım başarabilirim. Dilerim beğenirsiniz. Hepinize iyi okumalar.

İSPANYOL İMPARATORLUĞU
...bir uzay öyküsü...

[+] 10 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Başlangıç rehberi tarzında bir yazı olmuş. Eline sağlık. Multiplayer etkinliklerine de bekliyoruz. Oradan daha değişik bir deneyimle güzel hikayelerin çıkacağına eminim. :)
[+] 1 üye DamageExpert nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
[+] 6 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Uzaylı engizisyonlarının kurulacağı günü bekliyorum.
hby6qc.gif
[+] 2 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(11-10-2019, 20:43)Ayro : Uzaylı engizisyonlarının kurulacağı günü bekliyorum.

Stellaris: Holy Fury :)
Ara
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.