Hikaye: Stahlhelm
ZEZO9a.jpg
Gelecek Gelecek, az sabredin ....
[+] 2 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Beklentilerimin yüksek olduğu bir hikaye bunun dışında belki yeri değil ama modun uçaklar ve bazı ekipmanlar konusunda sıkıntıları var sende de bu sorun var mı acaba uçak ve ekipman adları gözükmüyor bazı birimlerde.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
[+] 1 üye Faramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(07-07-2017, 03:27)Faramir : Beklentilerimin yüksek olduğu bir hikaye bunun dışında belki yeri değil ama modun uçaklar ve bazı ekipmanlar konusunda sıkıntıları var sende de bu sorun var mı acaba uçak ve ekipman adları gözükmüyor bazı birimlerde.

Mod bayağı sorunlu, ama en düzgün 1944 senaryosuna sahip olan da bu mod. Yine de güzellikleride yok değil. Dediğin sorunları bende yaşıyorum. Sağlık olsun zaten Luftwaffe yok gibi birşey.
Ara
Ara
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@napolyon94 kesme işareti var Spoiler açılmıyor :)
Ara
Aynen bende açamadım :D
трагедия
Çok güzel bölümler bakalım Almanya napıcak doğu çok çetin :)) yalnız bende açamadım ikinci sayfayı
Ara
Hallettim hallettim, açın bakın :D
Ara
(07-07-2017, 23:22)napolyon94 : Hallettim hallettim, açın bakın :D

Açtık, Baktık, Memnun Kaldık. Ellerine sağlık işler tersine dönmüş gibi 1 Königsberg kazandımda çok güzeldi acayip orjinal esprilerin var @napolyon94 harbi gülüyorum yani :D
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(08-07-2017, 03:02)Feldmarschal :
(07-07-2017, 23:22)napolyon94 : Hallettim hallettim, açın bakın :D

Açtık, Baktık, Memnun Kaldık. Ellerine sağlık işler tersine dönmüş gibi 1 Königsberg kazandımda çok güzeldi acayip orjinal esprilerin var @napolyon94 harbi gülüyorum yani :D

Malesef kara haberlerim var. Hikaye 2.kez aynı mevzudan patates olmuş gözüküyor.
Ara
[+] 2 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
28 aralikta finallerim bitiyor. Somestirin ilk haftasinda 3.sezonu yayinlayip Stahlhelm'i noktalyacagim. Umutsuz Berlin savunmasinda gorusmek dilegiyle :)
Ara
En son bölüm 5 ay önce geldiğine göre bir Previously on Stahlhelm bölümü yapabilirsin.
"... Egemen sınıfın düşünceleri, bütün çağlarda, egemen düşüncelerdir, başka bir deyişle, toplumun egemen maddi gücü olan sınıf, aynı zamanda egemen zihinsel güçtür.."
Ara
(22-12-2017, 16:31)napolyon94 : 28 aralikta finallerim bitiyor. Somestirin ilk haftasinda 3.sezonu yayinlayip Stahlhelm'i noktalyacagim. Umutsuz Berlin savunmasinda gorusmek dilegiyle :)

Bitmeyen savaş yapmışlar ilk başta ben bekliyorum sıkı takipçin olarak :D
Ara
(22-12-2017, 17:31)strateggy : En son bölüm 5 ay önce geldiğine göre bir Previously on Stahlhelm bölümü yapabilirsin.

ehheeh son bölüm zaten o mantıktaydı, 17.bölüm Berlin Harbi öncesi durumun ne olduğunu anlatıyor, tamamen kurgusal tek bir oyun içi görüntü yok. 

(22-12-2017, 17:43)Feldmarschal :
(22-12-2017, 16:31)napolyon94 : 28 aralikta finallerim bitiyor. Somestirin ilk haftasinda 3.sezonu yayinlayip Stahlhelm'i noktalyacagim. Umutsuz Berlin savunmasinda gorusmek dilegiyle :)

Bitmeyen savaş yapmışlar ilk başta ben bekliyorum sıkı takipçin olarak :D

:D bu bayağı kısa sürecek muhtemelen sadece 3 bölümde AAR biter, içimde çok kaldı, Stahlhelm en güzel hikayem olabilirdi, olamadı, lanet olasıca modlar :))
Ara
bence bu kadarı bile en güzel hikayen ama benim düşüncem bu tabi :)
Ara
Bence'de çok güzeldi aslında baştan başlasan müsait olunca süper olur hala geç değil bence. :D :D :D
трагедия

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.