hoi4 1632 yılında yardım acil
Merhabalar Forumda yeniyim yanlış yere konu açtıysam özür dilerim lütfen silmeyin konumu öğrenmem lazım taşırsanız sevinirim

sorunum şu hoi4 1632 osmanlı yılında african terrrorist olan yerlerde kabile veya koloni yapabiliyormuyuz yapabiliyorsak nasıl yapabiliyoruz
Ara
EU4 Olmasın dediğin oyun 1632 yılı yok 1936 yılından başlıyorsun oyuna HOİ4'te.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
(12-12-2018, 21:52)M.K.A : Merhabalar Forumda yeniyim yanlış yere konu açtıysam özür dilerim lütfen silmeyin konumu öğrenmem lazım taşırsanız sevinirim

sorunum şu hoi4 1632 osmanlı yılında african terrrorist olan yerlerde kabile veya koloni yapabiliyormuyuz yapabiliyorsak nasıl yapabiliyoruz

o noktaları oyun kendisi açıyor diye biliyorum koloni yapamıyorsun
Ara
HoI 4 te 1632 yılı ve Osmanlı yok
Tanrının Hediyesi.
Ara
Oyunu mod ile oynuyorsan, modun ismini verirsen yardımcı olabiliriz. Zira öbür türlü Hoİ4'de ne african terrörist, ne Osmanlı ne de 1632 yılı var.
Ara
Oyle bir mod vardi 1632 yili diye fakat detayli bilmiyorum oyunun mekaniginde oyle bir sey yok diye hatirliyorum.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.