Hoi4 Failed To connect
Multiplayere girdiğimde failed to connect diyor.sürüm oyunun mini penceresinde 1.6.0 9513 diye gözüküyo ama girdiğimde 711b ye dönüşüyor.Lütfen yardım edin.
Ara
Yama mod vs. kurulu mu?
(05-03-2019, 23:03)Duman : Yama mod vs. kurulu mu?

kuruluydu ama sildim ve oyunu silip tekrar yükledim
Ara
Belgelerimdeki HOI4 klasörünü komple silmeyi denedin mi?
(06-03-2019, 00:04)Duman : Belgelerimdeki HOI4 klasörünü komple silmeyi denedin mi?

Evt sildim ama yinede olmadı
Ara
Steam nickini mi ne değiştirerek çözmüştü sanırım arkadaş. @Sxario eu4te sende de öyle olmuştu dimi?
Sic Parvis Magna
Ara
Ben aynısını Eu4 de çözmek için oyunu tamamen sildim (Steam üzerinden sildikten sonra oyunun kurulu olduğu yeri kontrol edin hiç dosya kalmasın) daha sonra regedit üzerinden oyun ile ilgili her değeri sildim belgelerde ki klasörü tamamen sildim ve temiz bir kurulum yaptım deneyebilirsin.
Ara
(06-03-2019, 17:01)Sxario : Ben aynısını Eu4 de  çözmek için oyunu tamamen sildim (Steam üzerinden sildikten sonra oyunun kurulu olduğu yeri kontrol edin hiç dosya kalmasın) daha sonra regedit üzerinden oyun ile ilgili her değeri sildim belgelerde ki klasörü tamamen sildim ve temiz bir kurulum yaptım deneyebilirsin.

Herşeyi anladım çok sağol ama regedit ne kardeşim?
Ara
(06-03-2019, 17:16)Xhyperforce : Herşeyi anladım çok sağol ama regedit ne kardeşim?

Kayıt defteri düzenleyicisi, Windows başlat kısmında regedit yazarak ulaşabiliyorsun buradan Ctrl+F ile Hoi4 hakkında ne bulursan silersen kesin olmasa da bir yararı olur diye düşünüyorum.

Screenshot_10.png
Ara
regeditten sildim aradığımda hiçbirşey çıkmıyor şimdi belgelerimden silicem ondan sonrada steamden silip tekrar yükleceğim.
Ara
Benimde basima geldi, her zerresini silerek tekrar yukledim oyunu.
Ara
(06-03-2019, 17:50)napolyon94 : Benimde basima geldi, her zerresini silerek tekrar  yukledim oyunu.

işe yaradımı

Redegittende belgelerimdende steamdende sildim ama yinede 9513 yerine 711b diyor

Regeditten herşeyi sildim aradığımda birşey çıkmıyor. Belgelerimden(documents) de sildim. Steamdende sildim. Geri yükledim ama yinede 9513 gösterip 711b ye dönüşüyor
Ara
Aslında herşey millenium dawnı indirene kadar normaldi. Hatta indirmeden birgün önce beraber online girmiştik. Ama bende 9513 den 711b ye dönüşüyor. Ama arkadaşlarımda hala 9513
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.