HoI4 - Kara Harp Rehberi - Bölüm - 11- Topçular Eklendi
Haklisin @Lehr hocam. Toplam %60 bonus aliyor tum arastirmalari yapinca roket atarlar. Hesabi gece gece kafadan yuvarlak deger ike yaptim. Denklemi oraya koydum artik ince hesabi yapmakta sana dustu :)

Roketatar bayagi bayagi etkili. Aslina bakilirsa USSR in comeback yapabilmasi bir oranda da roketatarlara dayaniyor bile diyebiliriz.
Ara
Stalin orgu feci çalışıyor
Ara
Devamı gelmicekmi acaba ?
Ara
Devamını bekliyoruz.
Ara
Devamı zor gelir, ciddi efor gerektiriyor.
Ara
(20-01-2018, 13:22)napolyon94 : Devamı zor gelir, ciddi efor gerektiriyor.

Cevap üzdü :reli:
Ara
(20-01-2018, 15:03)Semavi7 :
(20-01-2018, 13:22)napolyon94 : Devamı zor gelir, ciddi efor gerektiriyor.

Cevap üzdü :reli:

Bu vakte kadar pek az kişi devamını talep etti. Demek ki talep yok.
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@napolyon94 Bu cevap beni de üzdü. Özellikle bölüm 17' ye kadar bekliyordum :(
[+] 1 üye birisi43 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@napolyon94 yazılmaması takip edilmediği anlamına gelmiyor bizzat takip ettiğimi söylemek isterim fakat bazen yorum yapmak yerine oyunda uygulayınca ortada kalıyor hepsi için tek tek ellerine sağlık :)
[+] 3 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hadi arkadaşlar adam ilgi bekliyor işte yardırın devam etsin :D
[+] 2 üye Semavi7 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Artık yeni aedile doldurur burayı :D :D

İşin birde şu kısmı var, ben kara harbinde pek de iyi değilim, o yüzden daha ehli bir kişi bu rehber serisine devam edebilir.
Ara
(23-01-2018, 14:00)napolyon94 : Artık yeni aedile doldurur burayı :D :D

İşin birde şu kısmı var, ben kara harbinde pek de iyi değilim, o yüzden daha ehli bir kişi bu rehber serisine devam edebilir.

Bu dediğine inanmam şahsen Almanya Oyunu bu kadar dayandıysa senin sayendeydi.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
@Faramir
Beni normalde multiler de hep tokatlıyorlar :)) Bakma sen
Ara
(23-01-2018, 16:50)napolyon94 : @Faramir
Beni normalde multiler de hep tokatlıyorlar :)) Bakma sen

Orasını bilemem ama bence Türkiye çapında ilk 10'a girersin diye düşünüyorum abartıyor da olabilirim belki ama hikayelerin,mp anıların v.b şeyler bana bunu hissettirdi.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
Uçakları düşürmek dışında uçaksavarlar ayrıca bölgedeki hava üstünlüğünün etkisini azaltıyorlar ki buda uçak yapmak için yeterli ekonomisi olmayan tanklara karşı biraz delme birazda hava savunması isteyen ülkeler için alternatif olabilir bence (Size kalmış tabi)
Ara
(23-01-2018, 18:56)TR Ace : Uçakları düşürmek dışında uçaksavarlar ayrıca bölgedeki hava üstünlüğünün etkisini azaltıyorlar ki buda uçak yapmak için yeterli ekonomisi olmayan tanklara karşı biraz delme birazda hava savunması isteyen ülkeler için alternatif olabilir bence (Size kalmış tabi)

Teorik olarak hiç uçak basmayıp sadece uçaksavar basarak, ve bu uçaksavar bataryalarını tümenlere ekleyerek asla hava üstünlüğünden penaltı yemeyebilirsiniz. Yapanlar var. Oyun boyu sıfır uçak üretip her şeyiyle uçaksavara yatırım yapan. Fakat uçaksavarlar tank şaşesindekilerden olmalı. Düz uçaksavarlar iş yapmıyor.
Ara
(24-01-2018, 15:46)napolyon94 :
(23-01-2018, 18:56)TR Ace : Uçakları düşürmek dışında uçaksavarlar ayrıca bölgedeki hava üstünlüğünün etkisini azaltıyorlar ki buda uçak yapmak için yeterli ekonomisi olmayan tanklara karşı biraz delme birazda hava savunması isteyen ülkeler için alternatif olabilir bence (Size kalmış tabi)

Teorik olarak hiç uçak basmayıp sadece uçaksavar basarak, ve bu uçaksavar bataryalarını tümenlere ekleyerek asla hava üstünlüğünden penaltı yemeyebilirsiniz. Yapanlar var. Oyun boyu sıfır uçak üretip her şeyiyle uçaksavara yatırım yapan. Fakat uçaksavarlar tank şaşesindekilerden olmalı. Düz uçaksavarlar iş yapmıyor.

Onlarca rafineri yapmak yerine daha mantıklı bir seçim olabiliyor bazen.
Ara
Efsane olmuş ellerine sağlık
Ara
ya beyler biri allah rızası için söylesin bu yeni gelen waking the tiger dlc sinden sonra gelen general kapasitesi olayı yuzunden oyunu bırakma derecesine geldim. bunu kaldırmanın bi yol var ama kac gundur arıyorum bulamadım. bir yolu var isorrowprduction diye bir kanal youtube da hoi4 videoları ceken bir adam bunu yapmıs ama bir turlu ben yapmayı bulamadım lutfen bilen yazsın
Ara
(24-05-2018, 04:23)kesh42 : ya beyler biri allah rızası için söylesin bu yeni gelen waking the tiger dlc sinden sonra gelen general kapasitesi olayı yuzunden oyunu bırakma derecesine geldim. bunu kaldırmanın bi yol var ama kac gundur arıyorum bulamadım. bir yolu var isorrowprduction diye bir kanal youtube da hoi4 videoları ceken bir adam bunu yapmıs ama bir turlu ben yapmayı bulamadım lutfen bilen yazsın
Şu modu kullanıyor kendisi;
https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...1324280145
76561198072997558.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.