HoI4 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
Arkadaşlar yeni güncelleme ile sınırsız ordu komuta etme kalktı mı ? komutanlar yalnız 24 bölük komuta ediyor.Acaba bunu nasıl arttırabiliriz? yada arttırabilirmiyiz?
Türkiye ile oynarken faşist yada komünist yaparken iç savaş çıkıyor.Önceki sürümde siz seçebiliyordunuz event ile, şimdi nasıl yapabiliriz acaba?
Ara
Cevapla
merhabalar sorum şu yeni gelen updatele birlikte gelen birşey herhalde türkiyeyle faşist olduğumda sürekli isyan çıkıyor bunu nasıl engelliyebilirim
Ara
Cevapla
(18-03-2018, 02:07)AlpboraRT : merhabalar sorum şu yeni gelen updatele birlikte gelen birşey herhalde türkiyeyle faşist olduğumda sürekli isyan çıkıyor bunu nasıl engelliyebilirim

Kardeşim selam hoşgeldin. Oyunu bir süredir açmıyordum sırf senin sorununu gözlemlemek için bir kayıt açtım.

gOGXpL.jpg

Şu sol alt taraftaki referandum seçeneği eğer faşistler yüzde elli oyun üzeriindeyse aktif oluyor. Ona tıkladıktan sonra referandum yapıldı ve parti faşist oldu. Savaş mavaş da çıkmadı. Oyun başından itibaren Nihal Atsızı alıp faşist focusa gidersen diğer taraftan da bol bol birim üretirsen sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum. İç savaş eğer asker sayın azsa tetikleniyor olabilir.

9m7GA9.jpg
Bilincin her türlüsü hastalıktır.
[+] 2 üye Zebercet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
İşte forum ruhu. Sorunun cevabını verebilmek için yeni kayıt açan koca yürekli @Zebercet
[+] 1 üye perverende nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
hoi4 son dlc sinde
türkiye değiştimi
Ara
Cevapla
Değişiklik yok. Faşist olunduğunda Neo-Ottoman Empire yerine Turkish Empire yazıyor. Decision kısmından da Osmanlı İmparatorluğu'na dönüştürülebiliyor.
[+] 1 üye Wickhart nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
Şu Almanya ile Sovyetleri bir kıramadım arkadaş deli olucam. Cw 40 olan 24 tümenli 5 piyade ordusu cw 20 olan 10 tümenli 3 tank ordusu ile saldırdım yok arkadaş 1942 oldu daha Kieve gelemedim birde karşı tarafın ordusuna baktım cwler rezalet. Niye olmuyor anlamadım?
Ara
Cevapla
[/quote]

Güncel düzen 5 Mech/Mot 11 M/H Tank 2 SPA 2 SPAA ama rakip hava üstünlüğü yok ise AA koymasan da olur. Zırhlı tümenlerde 40 with altına hiç düşme,
[/quote]
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.