HoI4 - Multiplayer Sohbet
y4Mz1y.jpg
Hearts of Iron IV multiplayer organizasyonlarıyla ilgili genel sohbet ve tartışmalar burada yapılır. 

Bu konu altında açmayı planladığınız yeni multiplayerlar için nabız yoklayabilirsiniz, 
çeşitli kural tartışmaları yapılabilir veya çeşitli önerilerinizi paylaşabilirsiniz.
Ara
Merhaba arkadaşlar.

HOI 4 multisi açılırsa kimler gelebilir veya kimler gelemez, neden?
Ara
Ben gelebilirim.
Ara
Önce 1-2 hafta singleplayerin tadına bakmak lazım. Sonrası için tabii gelirim.
Feed Your Head !!
Ara
Stabil değil şu an diye biliyorum. Streamerlar da zaten multi oynamıyor dikkat ettiyseniz.
Ara
(05-06-2016, 17:04)Oberhauser : Önce 1-2 hafta singleplayerin tadına bakmak lazım. Sonrası için tabii gelirim.

Hocam abartmayalım ne 1-2 haftası.  (I) 

Benim aklımda bu cuma başlayacak bir multi olması.
Ara
O zaman söz veremem ama gelmeye çalışırım :D
Feed Your Head !!
Ara
Tanıtımla daha çok oyuncu bulunabilir.
Forumdan olmayan 2-3 kişi daha bulabilirim ama başkası adına konuşamayacağım için gelip gelemiceklerini bilemem şimdilik.
Feed Your Head !!
Ara
olabilir fena olmaz.umarım gerizekalılık yapmayıp 1 haftada çözerim tüm tricklerini.
[+] 1 üye amonvongoeth nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bende gelebilirim.
Ara
Oyun çok pahalı,crack oluyorsa gelirim.
Ara
Yarın akşam mini-multi atmayı düşünüyoruz. Gelmek isteyenler yazabilir.
Ara
(08-06-2016, 01:37)Karaoğlan : Yarın akşam mini-multi atmayı düşünüyoruz. Gelmek isteyenler yazabilir.

Gelirim hocam.
Ara
Gelecek var mı ?
[+] 1 üye villager nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yeni HOİ4 MP'si yapmayı düşünüyorum oynamak isteyen rez ' leri alsın
Ara
Multiplayer yapacak olanlar bana da mesaj atabilir mi ?
Üstte gök basmasa, altta yer delinmese Türk milleti; ilini, töreni kim bozabilecek?
Ara
Tartofraiz
Ara
Multiplayer bölümünde sadece multiplayer 'etkinlikleri' için konu açılabilir. Konunu Multiplayer Sohbet konusu ile birleştirdim.

Oyuncu listesine isim yazdırmak için : http://forum.strategyturk.com/konu-hoi4-...-sahipleri
Orjinal oyunum olsa gelirdim artik burdan takip edicez
[+] 1 üye Tigin Yusuf nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.