[HS] Medieval 2 - Lord of the Rings Hotseat (TATW)
Eriador'a yerleşeyim :) #HocaMordora
Ara
Yine mordor yolu gözüktü bana desenize :( tüm ülkeleri tamamlamak için Orkları da oynayabilirim iyi olur. Hatta hepsini arka arkaya ayarlayıp kuralım. Zor olmasın bana.
Ara
Oyun iyiler kötüler şeklinde mi ilerleyecek yoksa isteyen istediği ile ally olabilecek mi ?
Ara
Üç seçenek var:

1. Kati bozulamaz Mordor müttefikleri vs Gondor müttefikleri, galip taraf victory sayılacak.
2. Gondor müttefikleri vs Mordor müttefikleri, fakat takım içinde çatışmaya izin verilecek. Victory tarafı maksimum 3 ülkeden oluşacak.
3. Free for All, herkes birbirine girebilir, müttefik olabilir (kesinlikle taraftarı değilim, saçma ve hotseat dengesi pamuk ipliğine bağlıyken her şey alt üst olur)

İkinci seçenek bence en iyisi.
G0kMNN.png
Ara
RTW'deki Roma hanelerinin başladığı gibi başlayabiliriz bence. Başlangıçta örneğin Gondor-Rohan birbirine saldıramaz ancak oyun ilerledikçe ve iki devletten biri veya ikisi güçlendikçe kendi aralarında savaşlar çıkabilir. Yinede en fazla kaç ülkeden oluşan bir müttefiklik oyunun galibi ilan edilir bunu belirlememiz gerek diye düşünüyorum.
Ara
Evet gayet mantıklı. Ama iyi ve kötü tarafların sayısının eşit olması lazım.
Ara
7 good 6 evil var. Yüksek Elfler boş kalabilir şu anda fakat boş kalmamalı, tüm ülkeler dolmalı. 1 takımın yarısı 3 kişi victory iyidir bence. Bir takım diğer takımı yendikten sonra kendi içinde bölünür. Ya da tabii diğer takımı yenmeden önce de bölünebilir yürek varsa :D
G0kMNN.png
Ara
Ben Silvan elf yerine Yüksek Elflere geçmek istiyorum.Lord Elrond adamdır.
Edit: iberkay yüksek elflere geçmiş sanırım.Banada Thranduil kaldı artık :P

1. veya 2. seçenek taraftarıyım bende 3. seçenek olursa HS nin tadı kaçar açıkçası.
1. seçenek 2. ye göre bana daha yakın.Kendi aralarında bölünme olması anca karşı tarafı yendikten sonra olabilmeli ki bu saatten sonrada HS amaçsızlaşır bence.
[+] 1 üye Royal Guard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Boş ülke var mı?
1. si olursa katılabilirim yarın modu indireceğim
giphy.gif
Ara
Ülkelere bir daha göz atın arkadaşlar, yavaş yavaş oturtmaya çalışıyoruz etkinliği dengeli bir şekilde. Yukarıda sunulan seçeneklerden hangisini uygulayacağız şu anda bilmiyorum, 3. seçenek biraz uzak zaten.
G0kMNN.png
Ara
Arnor olabilir miyim?
giphy.gif
Ara
Malesef Arnor yok modda, ama Gundabad olup Arnor topraklarında dehşet saçabilirsin :smile:
G0kMNN.png
Ara
Arnor yok Eriador var Arnor kurabiliyor :D ama 100 tur civarında :D
Ara
@Sübaşı @Emprecuss Elfleri değiş tokuş edebilirsiniz isterseniz :joy:
G0kMNN.png
Ara
Bana farketmez. Iki elf devletide olur.
Ara
mod tanıtımında ülkelerde arnor da yazıyodu bu arada oyun ne zaman başlayacak modu bu gün yükleyemeyeceğim de birkaç güne ihtiyacım var?

ya beyler kusura bakmayın modu yükleyemeyeceğim :(
giphy.gif
Ara
Bugün hotseatı kurarız ama eğer modu 1-2 güne kurarsan rahat yetişirsin turuna :)
Ara
ya pc de yer yok kardeşim de şehir dışında bu gün gelecek onun oyunlardan birini silmem gerek onu bekliyom ama hiçbir oyunu sildirmeyedebilir
giphy.gif
Ara
Bugün başlatalım da ben turu oynayayım şehir dışına çıkacağım 3-4 günlüğüne.
76561198109112344.png
Ara
Beni bekliyosanız beklemeyin çıkartın beni :(
giphy.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.