[HS] Medieval 2 - Yeni Oyuncular için Hotseat (Vanilla) (İptal)
Katılmak isteyen arkadaşlar unutmasın bu konuyu. Ben bu haftadan sonra pek müsait olamayacağım. @GaulTurk @Aytaç @ZenderX bu hotseat için adminlik yapabilir, hotseati kurabilirler.
[+] 1 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yeterince katılım olmuyor.Normalde HS açılır açılmaz dolardı.Forumdaki HS lerden bazılarının bitmesini bekleylim bence.Bu HS yi erteleyebiliriz.
[+] 1 üye Royal Guard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bence de ertelememiz mantıklı olabilir
Ara
Bu yeni oyuncular için olduğu sebebiyle dolmamış olabilir, tabi bunun payı bence de küçüktür. Yine de oyuncu sayısı/hotseat sayısı denklemine baktığımızda dediğiniz gibi beklenebilir açılması için.
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Başvuran herkes oynamaya hevesliyse Kingdoms lardan birine çevrilebilir bence.6 kişi başvurmuş aslında daha iyi de olabilir hem yakın temasta daha öğretici olacaktır.Tabi Crusader ve Britanya 5 kişiyle sınırlı sanırım Teutonic kaç kişi bilmiyorum.
Ara
@TurkJedi @iberkay @'Cpt.MacMillan' @Yabgu Khan @Sübaşı @berkaycev

arkadaşlar bu konudan konuşarak talep ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz. Siz ve eğer olacaksa yeni katılımcı ile yeni hotseat açılacak. Mod veya vanilla olarak isteklerinizi belirtebilirsiniz. Herkesin mutabık olduğu bir modda açabilirsiniz. Ben özellikle çok tecrübeli oyuncularla oynamanızı istemiyorum ilk etapta. Çünkü bu sizi oyundan çabuk soğutabilir. Bazı teknik hotseat bilgilerine ve kuralarına alıştıktan sonra daha deneyimli oyuncularla yüzleşebilirsiniz.
Ara
Haritayı bölsek güzel bir sonuca varılabilir. Mesela ingiltere fransa ispanya portekiz moors hre onun dışında o yerlerin dışına çıkılmaz. Ya da biraz daha beklenebilir benim acelem yok :)
Ara
Vanilla olmasını tercih ederim.
76561198032000419.png
[+] 1 üye Yabgu Khan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben ağustosun başından itibaren oynayamam, o yüzden bu saatten sonra başlayacak hsde olmasam daha hayırlı olur büyük ihtimalle.
Ara
Diğer olduğun hotseatler peki ?
Ara
8 Ağustos'a kadar oynayabildiğimi oynayıp onlardan da çıkıcam maalesef.
Ara
Ben buna katılabilirim ama hiç hotseat tecrübem yok. Birinin özellikle katılımda rehberlik etmesi iyi olacaktır.
Yıllardan sonra tekrar oynamaya başladım ve tek oynadığım ülke Polonya olduğu için onu seçebilirim.
[+] 3 üye Revolver nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
öncelikle hoşgeldin @Revolver. hotseat bölümünde sabit başlıklarda yeni oyuncular için rehberler mevcut. özel mesaj olarak linklerini birazdan göndereceğim incelemende fayda var. takıldığın yer olursa kervansaray yada bana özel mesaj atabilirsin yardımcı oluruz.
[+] 1 üye Raijin nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.