Imperator: Rome Türkçe Yama - İndirme Konusu: 2.0 (%100)
Normalde Paradox Mods'ta önceki sürümleri indirme var (örneğin CK3 yamasında yapılabiliyor) ama Imperator'da yok nedense. Eski Sürüm Desteği kısmına 1.4'ü ekledim.
Elinize sağlık çok güzel olmuş
Ara
(22-09-2020, 10:24)Duman : Normalde Paradox Mods'ta önceki sürümleri indirme var (örneğin CK3 yamasında yapılabiliyor) ama Imperator'da yok nedense. Eski Sürüm Desteği kısmına 1.4'ü ekledim.
Eski sürüm desteği kısmı nerede hocam?
Ara
2.0 ile birlikte o kısmı kaldırdık, 1.4 için konudaki eski link şu şekilde: https://drive.google.com/file/d/1hnQm3va...t40FA/view
(06-03-2022, 06:17)Duman : 2.0 ile birlikte o kısmı kaldırdık, 1.4 için konudaki eski link şu şekilde: https://drive.google.com/file/d/1hnQm3va...t40FA/view
Hocam ben superbox kotalı paket kullanıyorum bu yüzden güncellemeleri kapatıyorum. Dün ck3 yama beklerken mecburen bunu güncelledim. Ck3'te de bu yüzden eski sürüme dönemiyorum. Yine de çok teşekkür ederim, 2.0 olan yamayı indirdim.
Ara
merhabalar sesli harfler görünmüyor. ş i gibi harfler başlat yazan yerde mesela ba lat yazıyor yardımcı olabilir misin?
Ara
Steam ve Paradox Mods üzerinden yaşanacak bir sorun değil, yaşandıysa aboneliği kaldırıp yeniden abone olabilirsiniz. Onun dışında manuel kurulumda bazı dosyalar (örneğin Türkçe harfleri içeren font dosyası) kopyalanmadıysa bu gibi sorunlar meydana gelir.
Emeğinize sağlık. Hala başarımları kapatıyor değil mi bu dil değişimleri?
Ara
Sanırım başarımlar için ne mod var ne de güncelleme geldi.
[+] 1 üye MarcussCrassuss nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
CK3 ve sonrasında çıkan oyunlar için bu konuda güncelleme yaptılar fakat Imperator: Rome geliştirmesi durduğundan ötürü bu değişiklikler Paradox tarafında yansımadı, bizim yapabileceğimiz bir şey yok.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.