İspanya İç Savaşı [Forum Oyunu] Dördüncü Tur Geldi.
(19-03-2019, 11:25)DEATH : GM ne yaptın? Faşistler 2.195 total birlik. Biz 1.590 total. xP

Tarihtede Cumhuriyetçiler daha az sayıdaydı ama tankları birlik olarak sayma bildiğin tek tank o ayrıca farklı durumlarda oyun içerisinde olacakda 2 Kişi gittiğiniz cephede tek kişiye göre fazla üstün olabileceğiniz içinde sayıyı arada açık tuttum biraz.

Edit:Yine'de tank sayıları ile oynadım biraz.
Ara
(19-03-2019, 11:37)TR Ace :
(19-03-2019, 11:25)DEATH : GM ne yaptın? Faşistler 2.195 total birlik. Biz 1.590 total. xP

Tarihtede Cumhuriyetçiler daha az sayıdaydı ama tankları birlik olarak sayma bildiğin tek tank o ayrıca farklı durumlarda oyun içerisinde olacakda 2 Kişi gittiğiniz cephede tek kişiye göre fazla üstün olabileceğiniz içinde sayıyı arada açık tuttum biraz.

Edit:Yine'de tank sayıları ile oynadım biraz.

Tsk tsk. İki kişi gitsekte diğelerine denk olamıyoruz Yolgezer'le. Neyse artık her şey stratejiye kaldı. Eğlenceli olacak!

Edit: Çok önemli değildi ama yinede reddetmeyeceğim. Sağol. Godlike GM.
Ara
Cepheleri buradan herkes belirttiğinde asıl tur başlayacak genel olarak 1 tur savaş hazırlığı 1 tur küçük muharabeler şeklinde geçer savaş sonuçlarına göre haritayı güncellerim.
Ara
(19-03-2019, 11:52)TR Ace : Cepheleri buradan herkes belirttiğinde asıl tur başlayacak genel olarak 1 tur savaş hazırlığı 1 tur küçük muharabeler şeklinde geçer savaş sonuçlarına göre haritayı güncellerim.

Biz Feld ve 25itroy25'e mesaj attık. dönüş bekliyoruz. Bundan sonra ancak 17.00'dan sonra girebilirim.
Adım DEATH, ölümün vücut bulmuş haliyim. -YAA
Ara
B-)Merkez olsun gezerim cepheler arası sonrada. :)
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
@TR Ace
Katılım varsa faşist takıma ekleyebilir misin ?
Ara
C- Guney Cephesi, Toledo Katoliktir, katolik kalacak!
Ara
(19-03-2019, 14:20)Royal Guard : @TR Ace
Katılım varsa faşist takıma ekleyebilir misin ?

Cumhuriyetçi bir arkadaşta katılırsa gelecek tur gelene kadar ikinizi beraber gelecek tura ekleyebilirim. Şimdilik yeni bir ordu eklemem büyük dengesizlik oluşturabilir.
Ara
A) kuzey cephesi alayım
Ara
Ben kuzeyde olmayı, Yolgezer ise merkezi düşünüyor. Az önce mesajlaştım onunla.
Ara
Kuzey olsun benim.
Ara
Yüce Tanrı'mız eşitliği emreder. Sözde Hristiyan Francisco Franco eylemleri ve hedefleriyle diğer kardeşlerimizi hor görür ve Tanrı'nın buyruğuna karşı gelmektedir. Müttefikimiz Sovyetler birliğinin çoğunlukla Ateist olması bizi etkileyecek bir unsur değildir. Ben bir Katolik olarak sonuna kadar bu vatan içinde Yüce Tanrı'mızın emirlerini uygulayacağım.

“Çünkü Mesih İsa'ya iman yoluyla hepiniz Tanrı'nın çocuklarısınız Çünkü Mesih'le birleşmek üzere vaftiz edilenleriniz Mesih'i kuşandınız. Öyle ki, Yahudi ile Yunanlı, köle ile özgür, erkek ile kadın arasında hiçbir ayrım yoktur. Çünkü hepiniz de Mesih İsa bağlılığında birsiniz.”

Gal. 3:2628

Gerçek birer Hristiyan olan tüm kardeşlerimizin bize, bu kafirlere karşı olan yardımlarını görmekten onur duyarım.

Rp dışı; Roleplay sırasında kendimi kaybedersem lütfen alınmayın. Baştan belirteyim dedim. Ayrıca telefondan giriyorum olası göz kanamaları affola. İyi olan kazansın. :victory:

Ayrıca Müslümanların Tanrı'sınında eşitliği emrettiğini duymuştum. Vakit din savaşı vakti değildir. Vakit farklılıklarımızı bir kenara bırakıp eşitlik için savaşma vaktidir. Dini, ideolojisi veya arzuları eşitliği emreden her insanın savaşımıza olan katkısından onur duyarım. Savaş sonunda liderimizden katılanların ödüllendirilmesini talep edeceğim. Ben Tanrı yolunda düşsem bile yoldaşlarımın bunu yapacağına inancım tamdır.
[+] 2 üye DEATH nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@DEATH'in de dediği gibi ben merkezde olayım.
Bu savaşta ne pahasına olursa olsun hürriyetimizi savunacağız. Özgürlükler yurdu İspanya'yı bir diktatör ve dalkavuklarının kirli çizmeleriyle çiğnemesine izin veremeyiz!
IbnE9P2.gif
Ara
Kuzey Cephesi
Faşistler HulkSpider03 Cumhuriyet 25itroy25
Sxario Death

Merkez Cephesi
Faşistler Faramir Cumhuriyet Yolgezer

Güney Cephesi
Faşistler Napolyon94
Bu durumda son kalan Feldmarschal güney cephesine gitmek zorunda kalacak ama mihver tarafından birisinin merkez'e gitmesi gerekiyor
Kuzeyde iki kişi var.
Ara
(19-03-2019, 20:34)TR Ace : Kuzey Cephesi
Faşistler HulkSpider03 Cumhuriyet 25itroy25
         Sxario                  Death

Merkez Cephesi
Faşistler Faramir Cumhuriyet Yolgezer

Güney Cephesi
Faşistler Napolyon94
Bu durumda son kalan Feldmarschal güney cephesine gitmek zorunda kalacak ama mihver tarafından birisinin merkez'e gitmesi gerekiyor
Kuzeyde iki kişi var.
Tüh, merkez faşistler boş diye kuzey desteğe gitmiştim. Lmao.
Ara
C)Güney

dicektim isabet olmuş napolyonla takılırız biz oralarda :D
Ara
Gel bakalim Feld, yedim oglum seni :D
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Barcelonaya kendi Nickimi vereceğim. Hiç şansınız yok
Ara
@TR Ace merkez cephesini sadece uçaklar ile mi tutacağım karşımda piyade ve tankı olan bir düşman varken bende sadece uçak var. :)
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
@Sxario @HulkSpider03 ikinizden birinini merkeze inmesi lazım.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.