Kulüp: Strategyturk Masa Oyunları Kulübü
@Ragnvaldr bu cuma etkinliğmiz olucak mı acaba ?
Ara
(05-11-2019, 10:54)Belgium : @Ragnvaldr bu cuma etkinliğmiz olucak mı acaba ?

Hayır.
Ara
@Ragnvaldr Etkinlik yok mu bu haftada ?
Ara
(13-11-2019, 17:31)Belgium : @Ragnvaldr Etkinlik yok mu bu haftada ?

Maalesef yok.
Ara
Etkinlikler yaklaşık kaç saat sürüyor?
Ara
(27-11-2019, 15:53)perverende : Etkinlikler yaklaşık kaç saat sürüyor?

3-4 saat civarı.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bir sonraki etkinlikte denenebilir: https://store.steampowered.com/app/880940/Pummel_Party/
Perşembe günü oynayabiliriz Pummel Party'i.
Ara
PummelParty_vVjHRnLQ5q.jpg

PummelParty_9yIBLvDM3g.jpg

Bugün bir el Pummel Party oynadık. Benim ölümümden sonra akbaba gibi konduğu anahtarlar sayesinde @Duman az bir farkla birinci oldu.

Gelecek hafta tekrar Pummel Party oynayacağız, gün aksi belirtilmezse yine Perşembe olur.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
20191205231714_1.jpg

20191205232100_1.jpg
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
İyi başladım aslında ama sonra düştüm oyundan. Oyun başı kutunun yanına ışınlanmamdan sonra bir daha yüzüm gülmedi. Eğlenceliydi oyun bir daha oynasak oynardım. Oyunu hediye eden Duman'a teşekkür ediyorum tekrardan.
Ara
Yeni oyuncular varsa bu hafta da girilebilir.
Harita boyutunu 4-8 oyuncudan 2-4 oyuncuya düşürünce oyun daha çekişmeli ve zevkli hale geldi.

unknown.png
hby6qc.gif
[+] 3 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yarın tekrar Pummel Party oynayacağız.
Ara
Kulübe başvuruyu yaptım. Pummel Party ve Tabletop Simulator'e sahibim. Etkinlik olursa gelebilirim.
76561198034761601.png
[+] 1 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İlk kez pummel party oynayıp ikinci oldum. Oldukça eğlenceli bir etkinlikti. Tabi bir dahakine mini oyunlarda daha iyi bir skor yapmayı planlıyorum. :/
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyun çekişmeli geçtiğinden ayrı bir zevkli oldu. Son tur ben kazandım diye sevinirken bir anda Onur bana vurup kutu açıp 2 anahtar ile önüme geçti. Sonra kutu açtıktan sonra kalan zarlarını yürüyüp anahtar kaybetti ve ben öne geçtim ve kazandım sanarken oyuna gelen yeni bir sistem ile oyun verilerine göre 3 kupa daha dağıtıldı ve bir anda Ragn oyunu kazandı ve ben 3. oldum :D
[+] 1 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yarın akşam yine Pummel Party oynayacağız, bu akşam öylesine boş olduğumuz için Pummel oynadık.

Oyunun son turu çok ilginçti o yüzden neler olduğunu anlatmak istiyorum. @Aytaç oyuna önde başlayıp oyun sonuna kadar da önde götürdü. @Selene ve @Onur34 daha ilk kez oynadıkları için oyuna alışmaya çalışırken biraz geriye düştüler. Aytaç son tura anahtar avantajıyla galip girdi ama Onur34 akıllıca davranarak önce Aytaç'a hasar verip anahtarını azalttı sonra da hazineyi açmayı başarınca 2 anahtar farkla son turun son sırasında kazanacak duruma geldi. Maalesef zar Onur'un yanında değildi ve oyun boyunca 9lar attıktan kendine hasar veren bir yerde turu bitti ve anahtarı azalınca Aytaç tekrar öne geçti. Onur'un şanssızlığına gülüp Aytaç'ı kutlarken oyuna yeni bir güncellemenin geldiğini, oyunda olan şeylere göre kupaların dağıtıldığını öğrendik. Kupalar dağıtıldığında da bir şekilde şahsım kazanmış sayıldı. Oyunun sonunu pek anlamadık ama yine de eğlenceliydi.

unknown.png
[+] 3 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Pummel giriyoruz, 7 kişiyiz. 8. varsa gelebilir.
Ara
7 kişiyle baya zor oluyormuş oyun. Sondan üçüncü olmamızın yanında @Ragnvaldr 25 oyunun 15ini kazanarak bize kazanacak oyun bırakmadı. :D
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.