Kulüp: Strategyturk Masa Oyunları Kulübü
Tabletop Simulator'da oda kuruldu. UNO ile başlayacağız.

Oda adı: Strategyturk Masa Oyunlari
Şifre: st
Ara
Bugün Tabletop Simulator üzerindne Uno ve Game of Life oynadık. Gelen @PCOyun, @Selene, @Gurt ve @Aytaç'a teşekkür ediyorum.

Game of Life'ı ilk kez oynayıp öğrendiğimiz için biraz uzadı ama yine de bugün eğlenceli geçti.

[+] 2 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ragn'a sadece 1 kart oynatıp yok ettiğim UNO maçı:

unknown.png
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
9'da etkinlik yapabiliriz, gelecek olan var mı?
Ara
Katılıyorum. Tabletop şu an mevcut değil.
Ara
Bu hafta yine Perşembe günü saat 21.00'da etkinliğimiz olacak. İkinci ST Gazino etkinliğini yapalım diyoruz. Blackjack, poker vb. oyunlar oynayacağız Tabletop Simulator üzerinden.

Ayrıca Tabletop Simulator bu akşam 8'e kadar %50 indirimde. Almadıysanız 15 liraya almanızı tavsiye ederim.

Ara
(29-03-2021, 14:58)Ragnvaldr : Bu hafta yine Perşembe günü saat 21.00'da etkinliğimiz olacak. İkinci ST Gazino etkinliğini yapalım diyoruz. Blackjack, poker vb. oyunlar oynayacağız Tabletop Simulator üzerinden.

Ayrıca Tabletop Simulator bu akşam 8'e kadar %50 indirimde. Almadıysanız 15 liraya almanızı tavsiye ederim.

Bende tabletop yok ama Secret hitler ve ya DnD olacağı zaman katılabilirim
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
Bugünkü ST Gazino için Blackjack ve Poker'den başka önerisi olan var mı?

Ara
Oda kuruldu.

Oda adı: Strategyturk Masa Oyunlari
Şifre: st
Ara
Bugün etkinlik olmayacak.
Ara
Bugün Pummel Party oynayacağız her zamanki saatimizde.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oda kuruldu.
Ara
Bugünkü Pummel etkinliğimizi her türlü zorluğa rağmen @Aytaç kazandı, tebrikler. Fakat gönüllerin kazananı Ferreke.

880940_20210415224733_1.png
[+] 2 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Üzerime oynanan tonla oyuna rağmen neredeyse tüm statlarda birinci olmayı başarmışım. Ayrıca hiç hasar yemeden bitiren @Yasin Ahmeti de tebrik ediyorum.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Beklediğimden kısa oyundu. Sonlarda kupa alsam da çok geriden geldiğim için yetişemedim. Bir de sahilden top atılan mini oyun hariç hiçbir mini oyunu oynayamadım input lag yüzünden.
Space-Background.gif
Ara
İlk 2 kupayı aldıktan sonra haritanın sağ kısmında kendi kendime takıldım. Kısa sürdü eğlenceliydi.
Ara
Güzel oyundu.Sonda çok kötü zarlar atmasam birinci olabilirdim belki ama olmadı maalesef.@Aytaç ı tebrik ederim birinciliğinden ötürü.
€20
Ara
Sonraki pummel ne zaman oynanacak?Bugün olma ihtimali var mı?
€20
Ara
katılıyorum
t8nubAh.gif
Ara
Yeni yılla beraber haftalık etkinliklerimiz de yeniden başlayacak. Hem Tabletop Simulator hem de Pummel Party olarak. Diğer etkinliklerle çatışmaması için gün ve saat tam olarak belirlendiğinde haber veririm.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.