Launcher Girmiyor (ÇÖZÜLDÜ)
#1
Arkadaşlar iyi günler/akşamlar,
1.29 güncellemesiyle beraber artık launcher açılmamaya başladı. Oyuna direk giriyorum fakat launcher filan gözüktüğü yok. Yeni launcher geldiğini biliyorum fakat hiç göremedim. Modları ve DLC leri ayarlıyamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

not: oyun korsan.
Sessiz yığınların sesi.
Ara
Cevapla
#2
Arkadaşlar hiç mi yardımcı olacak biri yok? :frown:
Sessiz yığınların sesi.
Ara
Cevapla
#3
Dosyaları doğrulamak, yeniden yüklemek gibi alternatifler bile bu konuda kesin çözüm sağlayamıyorken korsan sürümde ne yapılabilir bi fikrim yok açıkcası. Oyunu Dowser.exe'den başlatmayı dene.
There are consequences to killing a God!
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#4
(13-10-2019, 18:18)altnkurt : Dosyaları doğrulamak, yeniden yüklemek gibi alternatifler bile bu konuda kesin çözüm sağlayamıyorken korsan sürümde ne yapılabilir bi fikrim yok açıkcası. Oyunu Dowser.exe'den başlatmayı dene.
Yardımın için teşekkürler. Dediğini yaptım ve Paradox Launcher diye bir uygulama açıldı. Fakat bir hata ile karşılaştım. Hatada "Steam ile bağlantı kurulamadı. Steam'in çalıştığına emin olun veya Steam'den direk olarak açmayı deneyin." Gibi bir şey yazıyordu.

Muhtemelen korsan diyedir. Yine de teşekkür ederim.
Sessiz yığınların sesi.
Ara
Cevapla
#5
Çözümü buldum:

- Europa Universalis 4 klasörüne girin.
- launcher-settings.json adlı dosyayı not defteri ile açın.
- "distPlatform": "steam" bunu "distPlatform": "pdx" buna çevirin.
- Oyunu dowser.exe ile çalıştırın.
Sessiz yığınların sesi.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.