LoL - Worlds 2020
Worlds_2020.png

Worlds 2020

Worlds 2020 bu sene Şanghay, Çin'de düzenlenecek. Dünyanın dört bir köşesinden profesyonel takımlar turnuvanın büyük ödülü için kıran kırana bir mücadele gerçekleştirecek.

League of Legends Worlds 2020 maç özetlerini, canlı yayınlarını, fikstürü, takımlar ve oyuncular hakkında yorumlarınızı bu konudan paylaşabilirsiniz.

Pudong_Football_Stadium.jpg
WhaW8Am.gif
Ara
Play-In ve Grup eşleştirmeleri aşağıdaki şekilde. Play-In'de iki grupta da en iyi performans gösteren iki takım gruplara çıkacak. Gruplardaki performansa göre de her gruptan iki takım son 16'ya yani çeyrek finale kalacak.

WhaW8Am.gif
Ara
Yarın saat 11:00'de ilk karşılaşmalar başlıyor.
WhaW8Am.gif
Ara
İlk maçlar oynandı. A grubunda Leagcy ve TL'nin 1 er galibiyetleri, MAD Lions'ın 1 galibiyet 1 yenilgisi ve INTZ'in 2 yenilgisi mevcut. B grubunda ise PSG 2 galibiyette rakipleri ise 1'er mağlubiyette.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Bugün beni en çok şaşırtan LGD´nin yenilmesi oldu. Normal koşullarda asla yenilmesini beklemiyordum. Fakat best of one´da böyle şeyler yaşanabiliyor. Diğer taraftan MAD Lions beklediğimden çok daha kötü performans gösteriyor. Sonraki gün belki Sup´un, MAD Lions karşısında şansı olabileceğini düşünüyorum.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
Takımlar ne kadar kötü performans gösterseler de bizim ligden kat ve kat daha iyi olduklarını gördüm bugün. Belki küçük hatalar yapıldı ancak benim galibiyet yönünde pek ümidim yok. Umarım yanılırım.
Ara
Temsilcimizin maçı başlıyor.
Ara
Şu an önde götürüyoruz maçı. Bakalım sonuç ne olacak.
WhaW8Am.gif
Ara
Gayet güzel oynadık baştan geri düşmedik ben takımın performansını beğendim.
Ara
Çok iyi bir oyunla bitirdiler maçı. Helal olsun fakat rakibimiz en kolay rakipti. Brezilya takımları genel olarak başarılı değiller. Umarım ilerideki maçlarda da aynı performans devam edebilir ve gruplara çıkarız.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Düşündüğüm gibi MAD Lions´ı yendik. Fakat Tl´i yenmek bizim için hala zor. %30-%40 ihtimal veriyorum.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
TL benim turnuvadaki favorim. Bence bu sene şampiyon olmamaları için hiçbir sebep yok.
Ara
Şahsen Top Esports gibi takımlar varken TL´in birinci olmasını ben çok zor görüyorum.
Victor Hugo
Ara
TL karşısında başarılı olamadık, genel olarak da iyi bir oyun sergilemedik. Legacy'e karşı maçımıza göre ön elemeyi 2. bitirme şansımız var.
WhaW8Am.gif
Ara
SUP VS LGC maçında pickler yapıldı, başlamak üzere.
WhaW8Am.gif
Ara
Legacy'e karşı da başarı gösteremedik. Grupta 3. olduğumuz için INTZ VS Mad Lions eşitlik bozma maçının galibi ile 5 maçlık bir seri oynayacağız.
WhaW8Am.gif
Ara
B grubunda LGD ile R7 arasında 5 maçlık seri oynanıyor. LGD 1-0 önde şu an. Bu seriden sonra Mad Lions ile Supermassive arasında 5 maçlık bir seri oynanacak. O serinin kazananı da Unicorns of Love'a karşı yarın 5 maçlık bir seri oynayacak.
WhaW8Am.gif
Ara
LGD seriyi 3-0 yaparak uzatmadan bitirdi. Her oyunda çok daha iyi oynayarak R7'a bildiğiniz oyun oynatmadılar. Birazdan Mad Lions vs Supermassive serisi olacak.
WhaW8Am.gif
Ara
Harika bir oyunla alt koridorda üç skor çıkardık.
WhaW8Am.gif
Ara
Ejderde muhteşem bir takım savaşı yaptıktan sonra geriye düştüğümüz oyunu çevirip direkt bitirdik. Helal olsun. Birazdan ikinci maç başlayacak.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.