Medieval 2 - Mod Sohbet
m2tw.png
Bu konuda Medieval 2 modlarına yönelik genel sohbet ve henüz çıkmamış mod projelerine dair bilgiler yer alabilir.
Bir tane mod varmış Grand Campaign de modlardaki ülkeler de varmış o modun adını bilen var mı biraz tanıtabilirmisiniz
giphy.gif
Ara
KGCM yani Kingdoms Grand Campaign Map olması lazım. Kurulum için kingdoms 1.05 yaması gerektirir. Çok aşırı büyük bir haritası var.
Ara
bunu diğer modlardan birinin üstüne mi yoksa ana mtw2 ye mi kuruyor
giphy.gif
Ara
m2tw ye kuruluyor.
Ara
Bu oyunda rebel faction'ıın yerine başka bir fraksiyon ile değiştiren var mı? Doğrudan işgal ettiren?
Ara
Rebelleri yok eden var mı bilmem ama SS modu önemli ölçüde rebelleri azaltıyor.
[+] 1 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Westeros ilgini çekerse öneririm. En azından belli bir hikayesi var ve rebel neredeyse yok. Onun dışında SS var ama ben pek ısınamadım açıkçası fazla büyük harita.
[+] 1 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Müjdeyi vereyim Medieval II için yepyeni, gerçek anlamda %100 ve nokta hatasız Türkçe yama yapımına başladım. 1 aya kalmadan yama bitecektir.
Ara
Selam arkadaşlar, 

iki sorunum var, birincisi iki mod arasında unite değiştirmek istiyorum çünkü bir modda beğendiğim uniteler diğer modda yok orada da olsun istiyorum, bir de divide of conquer modunda mesela gondor' a elf eklemek istiyorum, fakat eklediğimde karakterler gözükmüyor.

bu iki sorunla ilgili doğru düzgün kaynak bulamadım günlerdir kafayı yiyorum bu kadar zor olmamalı, en son kalkıp kendi modumu yapmaya girişicem.

Birisi yardım etsin lütfen!! çok dua ederim :D:D
Ara
Merhaba sevgili komutanlar. Acaba oyunu bozmadan diplomasi olsun oynanabilirlik olsun oyunu daha oynanabilir yapacak modlar hangileridir? Yardımcı olabilecek biri var mıdır?
Ara
Teutonic campaign için moğolları ve norveçi düzelten bir mod vs var mı bu ülkele ile oynamak istiyorum ama agent yok birim vs yok, nasıl yapabilirim.
giphy.gif
Ara
(20-01-2024, 10:20)turkish lokum : Teutonic campaign için moğolları ve norveçi düzelten bir mod vs var mı bu ülkele ile oynamak istiyorum ama agent yok birim vs yok, nasıl yapabilirim.

Şurada dosyalarda değişiklik yaparak yapmış adam

Ara
önerdiğiniz güzel 17. yüzyıl ve sonrasını anlatan modlar var mı?
humanitas una debet esse; aliter evanescet.
Ara
17. yüzyılda geçen With Fire and Sword 2 modu var.
IbnE9P2.gif
Ara
(20-01-2024, 16:10)Attila the Hun : 17. yüzyılda geçen With Fire and Sword 2 modu var.
rusça bu ingilizcesi oyunu çökertiyormuş.
Ara
(20-01-2024, 11:52)Aytaç :
(20-01-2024, 10:20)turkish lokum : Teutonic campaign için moğolları ve norveçi düzelten bir mod vs var mı bu ülkele ile oynamak istiyorum ama agent yok birim vs yok, nasıl yapabilirim.

Evet bunu gördüm ama unpack yapmak gerekiyor o dosyalara erişim için.
giphy.gif
Ara
(20-01-2024, 17:53)turkish lokum :
(20-01-2024, 11:52)Aytaç :

Evet bunu gördüm ama unpack yapmak gerekiyor o dosyalara erişim için.
Unpack yapmak ne kadar sürüyor ki?
Ara
@Númenorë süreden ziyade boyut sorun, tam hatırlamıyorum ama bayağı bir sıkıştırılmış dosya çıkıyor.
giphy.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.