[MOD] Total War: Medieval II - Türkçe Yama (%100) - 2024 Linkler Yenilendi
Yaman son halini aldı kritik bir hata görülmezse daha güncelleme gelmeyecek, iyi oyunlar..
Ara
(10-08-2020, 20:00)Dothor_ : İyi günler. Resimlerden baktığım kadarıyla; Büyük harfle başlanmaması gereken kelimeler, Arab, Charge kelimesini Atılma bonusu ( Şarj ) diye çevirmeniz, Savaşlardada, " Public order " kelimesini kamu düzeni olarak çevirmeniz, " Şövalye " kelimesi, birde hikayenin neredeyse yarısını çevirip önemli yerleri yazmadan oraya koymuşsunuz. Yamanın tam sürümü ne zaman çıkıyor ?
Çıktı, indirebilirsiniz.
Ara
Öncelikle çeviri için teşekkürler. Bir sorunum var; bir tüccara tıkladığımda bazen oyundan atıyor. Sizin de başınıza geldi mi acaba böyle bir hata?
Ara
(04-02-2021, 01:52)okancc : Öncelikle çeviri için teşekkürler. Bir sorunum var; bir tüccara tıkladığımda bazen oyundan atıyor. Sizin de başınıza geldi mi acaba böyle bir hata?
Teşekkür ederim dostum. Dediğin sıkıntıyı defalarca test ettim fakat bir sorun göremedim. Yamanın 2.1 versiyonunu çıkardım ve linkleri güncelledim tekrar güncel versiyonu indir ve kur.

V2.1 FİNAL VERSİYONU ÇIKTI VE LİNKLER GÜNCELLENDİ, KRİTİK BİR HATA TESPİT EDİLMEZSE YENİ GÜNCELLEME GELMEYECEK...
Ara
(04-02-2021, 21:15)rmzncvhr :
(04-02-2021, 01:52)okancc : Öncelikle çeviri için teşekkürler. Bir sorunum var; bir tüccara tıkladığımda bazen oyundan atıyor. Sizin de başınıza geldi mi acaba böyle bir hata?
Teşekkür ederim dostum. Dediğin sıkıntıyı defalarca test ettim fakat bir sorun göremedim. Yamanın 2.1 versiyonunu çıkardım ve linkleri güncelledim tekrar güncel versiyonu indir ve kur.

V2.1 FİNAL VERSİYONU ÇIKTI VE LİNKLER GÜNCELLENDİ, KRİTİK BİR HATA TESPİT EDİLMEZSE YENİ GÜNCELLEME GELMEYECEK...
 ilginize teşekkürler. Oyun korsan olduğu için sanırım böyle bir hata ile karşılaştım. İndirime girdiğinde satın aldım ve hata ortadan kalktı. Yama genel olarak güzel emeğinize sağlık ama yeni teknoloji haberleri gibi bazı noktalarda anlamsız cümleler mevcut.
Ara
Merhabalar. Yamayı harfiyen uygulayıp yükledim. Yamayı açtığımda "Medieval total war 2: belirtilmemiş" hatası alıyorum oyun açılmadan kapanıyor. Sorun nedir anlayamadım.
Ara
Multiplayeri türkçe oynamanın bir yolu yok mu
Ara
(16-02-2021, 10:54)kaporens : Multiplayeri türkçe oynamanın bir yolu yok mu
Maalesef
Ara
tamda buralarda dolaşıyordum reis.birde total vanilla türkçe olsa çok iyi olurdu.

(26-01-2021, 18:14)rmzncvhr : Proje bitmiştir arkadaşlar, neredeyse resmi yama derecesinde oldu. Mümkün olduğunca nokta hatasız yapmaya çalıştım. Fakat oyunun bazı kısımlarından ğ,ş veya İ gibi harfleri göremeyişinizin sebebi oyun Türkçe karakter desteklemiyor. Savaş meydanında kimsenin bakmadığı altyazılardan, kimsenin okumadığı tutorial metinlerine kadar herşey Türkçeleştirildi dostlarım.

Konu Linki: https://forum.strategyturk.com/konu-mod-...urkce-yama
reis iyi çok iyi yapmıssında birde bana Total vanillayı nasıl Türkçe yaparım söylermisin.Kendim denedimde acayip birşey oldu :smile:
Ara
herşey iyi güzel de bu link beni sadece mediafire'ın ana sayfasına yönlendiriyor
Ara
Modlardada çalışıyormu türkçe yama ?
Ara
Linkler bozuk
Ara
linkler çalışmıyor
Ara
mediafire tıklaıynca nerden indirecez yamayı.link kırıksa yenilermisiniz
Ara
(22-06-2020, 20:09)rmzncvhr :     

Link çalışmıyor hocam lütfen el atar mısın?
Ara
(15-05-2021, 23:01)taskale622 :
(22-06-2020, 20:09)rmzncvhr :     

Link çalışmıyor hocam lütfen el atar mısın?
Linki yeniledim, indirebilirsiniz.
Ara
Yamyı indirip bi baktım çünkü bende yama bi şekilde silinmişti bendeki yamada ses problemi yoktu ancak silindkten sonra interneteki sitelerdeki yamaların çoğunluğunda sesler gidiyordu bu yüzdende oyunda oynama isteği %0 a iniyordu buda beni olumsuz etkiliyodu çünkü ben medivıl 2 yi diyer total war serilerinden daha çok seviyodum ancak sanırım bunun bi çaresi yok öyle değilmi birisi şu ses sorununa bi çare bulursa lütfen bana yazsın.
Ara
yamayı steam üzerinden orinal oyuna kurdum sıkıntısız açılıyor fakat uzun sefer oynayamıyorum öğreticiye de giriş yapmıyor. bunları seçtiğimde ""lütfen listeden bir öe seçin"" yazmakta.
Ara
Listeden bir öe seçin diyor oyuna giremiyorum. Çok bariz ve çoğu kişinin şikayetçi olduğu bir hatayı düzeltmeden yama paylaşmak da neyin nesi yahu.
Bilincin her türlüsü hastalıktır.
Ara
Arkadaşlar merhaba. "Listeden bir öe seçin" sorununu şu şekilde çözebilirsiniz.

Medieval II Total War\data klasöründeki ”world” klasörünü dosya konumunuzda bulunan Medieval II Total War\MTW2TR\data içine atın.

Umarım faydası olur bende çözüldü (:
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.