MMO: The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
header.jpg?t=1481570050
The Elder Scrolls Online Zenimax tarafından geliştirilip Bethesda tarafından yayımlanan bir devasa çok oyunculu rol yapma oyunu.
The Elder Scrolls Online'a dair haberler, videolar, ekran görüntüleri ve üye paylaşımları bu konu altında bulunur.
Çıkış Tarihi: 4 Nisan 2014

[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Morrowind expansion paketinin normal oyundan daha pahalı olduğu gerçeği :(
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
%40 indirime girdi, şimdi ben bu oyunu bu şekilde alsam her şeyden faydalanabiliyor muyum yoksa bu eklentileri ayrıca satın mı almam gerekiyor?
Gold paket içinde birkaç DLC oluyor. Onun dışında standart sürümüyle arasında fark yok.
Standart sürümü alırsan DLC içeriği hariç her şeyinden faydalanabilirsin.
DLC'leri sonradan "crown" ile satınalabiliyorsun.
Ara
DLC içerikleri neler peki? Oyunda belli görevleri mi alamıyorum yoksa belli seviyeyi mi geçemiyorum?
Belirli bölgelere giremiyorsun ve o bölgelerdeki görevleri yapamıyorsun. Onun dışında kısıtlaması bulunmuyor.
Ara
Aldım oyunu bakalım.
Dlclerde imparatorluk şehri açılıyordu,hırsızlar loncası,karanlık kardeşlik,... gibi şeyler vardı diye biliyorum
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
İndir indir bitmiyor.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Oyunu indirdim launcher kuruldu yine indiriyor.
Ohoooooo launcher 40 gb kolay gelsin ama gold almassan kendini oynamak çok zor ben kasımda almıştım bi sorunuz olursa cevaplarım.
insanlığın kini geçecek, diktatörler yok olup gidecektir. halktan zorla aldıkları iktidar yine halkın eline geçecektir. ve insanlar ölmeyi bildikleri sürece, özgürlük yok olmayacaktır.
Ara
Oluşturduğunuz karakter abd ile avrupa sunucuları arasında geçiş yapmıyor o yüzden oynayacağınız sunucuyu önceden seçin. Morrowind ise çıkmadı henüz.
Ara
Oyunu daha oynamaya başlayamadan 4 kart kazandım Steam'de.
[+] 4 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Toplam kaç gb indirmek lazımmış
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Önce bi 40gb indiriyorsun sonra launcher da bi 3-4 gblik şey indiriyorsun ve oyuna giriyorsun. Akk yi aştıktan sonra indirmek en mantıklısı. Oyuna ev alma olayı yeni geldi artık evinizi alıp istediğiniz gibi donatabileceksiniz.
[+] 2 üye zencefil nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(10-02-2017, 13:22)zencefil : Önce bi 40gb indiriyorsun sonra launcher da bi 3-4 gblik şey indiriyorsun ve oyuna giriyorsun. Akk yi aştıktan sonra indirmek en mantıklısı. Oyuna ev alma olayı yeni geldi artık evinizi alıp istediğiniz gibi donatabileceksiniz.

Steamden bu demi  yorumlarda launcherden onlarca gblık şeyler indirildiğinden bahsediliyorda
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Geçen sene indirdiğimde 40-50 gb indirdi üstüne bi o kadar daha patch yaptı.
Ara
One Tamriel ile birlikte biraz dengesizleştiğini düşündüğümden bırakmıştım tekrar oynamayıda düşünmüyorum açıkçası :D Benlik bir MMORPG değil. Ama oynaması zevkli.
Ara
Launcher da sorun oluşabiliyor ve bu yüzden takılıyor fakat sürekli bir şeyler indirdiğini sanıyor olabilirsiniz. Steam de oyun 40gb olarak iniyor sonra launcher da birkaç tane yama indiriyor bu 5gb falan yani en fazla çünkü biz yavaş internetle indirdik ve launcher da 2 saat işlemin bitmesini beklemiştik. Launcher da indirdiğini kuruyor tabi. Haliyle akk yi aşmışsanız launcher da 2 saatlik bir bekleme falan yaşarsınız. Tabi biz takılma yaşadığını erken farkettik ve hemen düzelttik. Yakında ben de alacağım ama önce daha iyi ekran kartına ihtiyacım var.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.