[MOD] Crusader Kings 2 Yeni Türkçe Yama Çalışması (İptal Edildi)
Ne zaman güncellenicek acaba bi tarih var mı ?
Ara
Elde olmayan sebeplerden dolayı 1-2 hafta sonra anca atabilirim çünkü çevirdiğim yama diğer bilgisiayarda kaldı. Ayrıca çeviri yapacağım metinleri tekrardan listelemek zorunda kaldım.
[+] 3 üye turkish_yamacı nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dostum öncelikle böyle güzel bir oyunu İngilizce bilmeyenler için uğraşıp çevirdiğin için çok teşekkür ederim emeğin büyük azda maddi bişeyler yollayacağım eline sağlık
[+] 2 üye Kurmayalbay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ne zaman güncellenecek ?
[+] 1 üye Seherbaz nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
gelsin artık yeni surum
[+] 2 üye gokay0035 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Çevirmen en son ayın 6'sında girmiş inşallah bir aksaklık olmaz
[+] 2 üye Seherbaz nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ne yazıkki diğer bilgisayarı hâla elime alamadım diğer bilgisayar 1-2 hafta içinde gelir diye tahmin ediyordum ama ne yazıkki olmadı. Biliyorum çok beklediniz ama gerçekten kusura bakmayın yakın bir zamanda atıcam beklemede kalın ?
[+] 2 üye turkish_yamacı nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Adamın hasısın sen . Sen kusura bakma ki biz burdan hiç bir yardım yapmadan laf söylüyoruz . Kolay gelsin
[+] 2 üye Seherbaz nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hocam emegine saglık %100 turkce cıktıgı taktırde bende bu tarza yönelmek istiyorum.  Hocam sence suan %kac türkce olmustur  bide %100 olarak türkce cevirme hedefin varmı diye sorcaktım. Tekrar emegine saglık
Ara
(25-02-2020, 19:47)oyunsever : Hocam emegine saglık %100 turkce cıktıgı taktırde bende bu tarza yönelmek istiyorum.  Hocam sence suan %kac türkce olmustur  bide %100 olarak türkce cevirme hedefin varmı diye sorcaktım. Tekrar emegine saglık
Elbette her çevirmen çevirdiği oyunun %100 olmasını ister. Benim öyle bir amacım var elbette ama herşey adım adım.
[+] 2 üye turkish_yamacı nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Link Güncellenmiştir...
[+] 3 üye turkish_yamacı nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Adamsın çok teşekkürler kolay gelsin başarılar
[+] 1 üye Seherbaz nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Emeğin çok büyük çok mutluyum şuan :)
[+] 2 üye Kurmayalbay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Çeviriye destek olmak isterdim. Fakat bu çeviriler nasıl yapılıyor hiç bilgim yok. Eline sağlık. İnsanlar faydalanıyor.
[+] 1 üye foolishclass nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hocam merhaba öncelikle eline sağlık ben yamayı indirdim oyun klasörünün içine attım hatta aktif de ettim ama oyun hala ingilizce yardım edebilir misin?
Ara
yama zaten %100 türkçe değil zaten çoğu yer yine ingilizce
ya da oyuna girerken mod listesinden aktif etmemişsindir
Ara
(31-03-2020, 13:59)candrall : yama zaten %100  türkçe değil zaten çoğu yer yine ingilizce
ettim ettim ana menü türkçe değilmi
Ara
uzun zaman önce yamayı kullanmıştım hatırlamıyorum açıkcası
Ara
(31-03-2020, 15:27)denizture06 :
(31-03-2020, 13:59)candrall : yama zaten %100  türkçe değil zaten çoğu yer yine ingilizce
ettim ettim ana menü türkçe değilmi
teşekkürler
Ara
Yama güncellemecek mi
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.