[MOD] Crusader Kings 2 Yeni Türkçe Yama Çalışması
Yeni kullanan biri olduğunu şundan anladım.
(01-08-2020, 17:11)Everetts : Ek olarak dosyaları indirdim. Kurulma kısmında mod ve localisation dosyalarını atın demişsin ama indirdiğim klasörde sadece mod klasörü bulunuyor.
Ama galiba yalnış düşündüm.

(01-08-2020, 20:45)Everetts : Ben kaliteli olarak görüyorum ve adamın emek verdiği şeye üstüne basa basa kötülemek asıl doğru olmayan şeydir.
Bir şey kötüyse insanlar onu kötülüyebilir yani eleştirebilir.
Ama bazı arkadaşların saldırganca davranışlarda bulunması da çok doğru değil tabi ki
[+] 1 üye Defterdar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
(01-08-2020, 17:11)Everetts : Konuyu görünce aşırı mutlu oldum. Eline koluna sağlık. Sana laf atanlar, bu oyunu bilmiyordur ya da sözde para kazandığını düşünüp kıskançlık krizine girmiş insanlardır. Sırf bunları yazmak için üyeliğimi yaptım. 

Ek olarak dosyaları indirdim. Kurulma kısmında mod ve localisation dosyalarını atın demişsin ama indirdiğim klasörde sadece mod klasörü bulunuyor.
Bu benim hatamdan kaynaklıdır.

Bilinmelidirki bu yamayı boş zamanlarımı değerlendirmek ve kendimi geliştirmek için başladım. Ben hiçbir zaman çevirmen olduğumu yada profesyonel olduğumu söylemedim. Bu işi hiçbir zamanda para için yapmadım. Çevirirken eğlendiğim ve birşeyleri değiştirebildiğimi gördüğüm için başladım. Eskisi kadar sık güncelleme yapmadığımın elbet bende farkındayım. Ama bu keyfiyetten değil zorunluluktan kaynaklıdır. Eleştirileriniz öyle bir durumda ki tarih bilgimi bile sorgular hâle gelmiştir. Benim sizleri yama kullananları memnun etme gibi bir çabam yok. Sonuçta yama karşılığı sizden para almıyorum yada şu kadar bağış gelirse güncelleme yapacağım da demiyorum. O yüzden bedavaya alınan malın eleştirisi olmaz tavsiyesi olur. Bu yamayıda sizler için değil kendime yapmak için başladım. Sonra dedimki neden bundan diğer insanlarda faydalanmasın ama nankörlük diz boyu. Bundan böyle büyük değişiklikler yapmadığım sürece güncelleme yapmayacağım. Herkese iyi günler dilerim
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.