[MOD] Crusader Kings 2 Yeni Türkçe Yama Çalışması (İptal Edildi)
Yeni kullanan biri olduğunu şundan anladım.
(01-08-2020, 17:11)Everetts : Ek olarak dosyaları indirdim. Kurulma kısmında mod ve localisation dosyalarını atın demişsin ama indirdiğim klasörde sadece mod klasörü bulunuyor.
Ama galiba yalnış düşündüm.

(01-08-2020, 20:45)Everetts : Ben kaliteli olarak görüyorum ve adamın emek verdiği şeye üstüne basa basa kötülemek asıl doğru olmayan şeydir.
Bir şey kötüyse insanlar onu kötülüyebilir yani eleştirebilir.
Ama bazı arkadaşların saldırganca davranışlarda bulunması da çok doğru değil tabi ki
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
[+] 1 üye Defterdar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(01-08-2020, 17:11)Everetts : Konuyu görünce aşırı mutlu oldum. Eline koluna sağlık. Sana laf atanlar, bu oyunu bilmiyordur ya da sözde para kazandığını düşünüp kıskançlık krizine girmiş insanlardır. Sırf bunları yazmak için üyeliğimi yaptım. 

Ek olarak dosyaları indirdim. Kurulma kısmında mod ve localisation dosyalarını atın demişsin ama indirdiğim klasörde sadece mod klasörü bulunuyor.
Bu benim hatamdan kaynaklıdır.

Bilinmelidirki bu yamayı boş zamanlarımı değerlendirmek ve kendimi geliştirmek için başladım. Ben hiçbir zaman çevirmen olduğumu yada profesyonel olduğumu söylemedim. Bu işi hiçbir zamanda para için yapmadım. Çevirirken eğlendiğim ve birşeyleri değiştirebildiğimi gördüğüm için başladım. Eskisi kadar sık güncelleme yapmadığımın elbet bende farkındayım. Ama bu keyfiyetten değil zorunluluktan kaynaklıdır. Eleştirileriniz öyle bir durumda ki tarih bilgimi bile sorgular hâle gelmiştir. Benim sizleri yama kullananları memnun etme gibi bir çabam yok. Sonuçta yama karşılığı sizden para almıyorum yada şu kadar bağış gelirse güncelleme yapacağım da demiyorum. O yüzden bedavaya alınan malın eleştirisi olmaz tavsiyesi olur. Bu yamayıda sizler için değil kendime yapmak için başladım. Sonra dedimki neden bundan diğer insanlarda faydalanmasın ama nankörlük diz boyu. Bundan böyle büyük değişiklikler yapmadığım sürece güncelleme yapmayacağım. Herkese iyi günler dilerim
Ara
yama güncelmi
Ara
Yama güncellenmiştir. Resimler kısmından eski çevrilen ve yeni çevrilen arasındaki farkı görebilirsiniz.
[+] 1 üye turkish_yamacı nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(13-09-2020, 22:14)turkish_yamacı : Yama güncellenmiştir. Resimler kısmından eski çevrilen ve yeni çevrilen arasındaki farkı görebilirsiniz.

Teşekkürler fakat dosya için erişim onayı vermeniz gerekiyor sanırım o yüzden indirip deneyemedim.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
(13-09-2020, 23:24)Faramir :
(13-09-2020, 22:14)turkish_yamacı : Yama güncellenmiştir. Resimler kısmından eski çevrilen ve yeni çevrilen arasındaki farkı görebilirsiniz.

Teşekkürler fakat dosya için erişim onayı vermeniz gerekiyor sanırım o yüzden indirip deneyemedim.
DÜZELTİLMİŞTİR...
Ara
Ellerine sağlık
[+] 1 üye alpofrivia nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
cok zor oldu ama sonda indirdim eline sağlık
[+] 1 üye gokay0035 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
DLC'ler ile uyumlu mudur?
[+] 1 üye TheForgottenAge nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(16-09-2020, 16:40)TheForgottenAge : DLC'ler ile uyumlu mudur?
Evet uyumludur
Ara
yama indirilemiyor bir bakarmısınız.
Bu arada yama harika Teşekkürler ck3 oynamak vardı ama 8 yıllık bilgisayar kaldırmıyor :D
Ara
(17-09-2020, 19:24)Silmarwen : yama indirilemiyor bir bakarmısınız.
Bu arada yama harika Teşekkürler ck3 oynamak vardı ama 8 yıllık bilgisayar kaldırmıyor :D
Linkte sorun yok. Sadece bu linkin pop-up'ı biraz fazla. Yukarıda drive google yazısı çıkana kadar sayfalardan çık. Drive google yamanın indirme linkidir.
Ara
Yama yüzde kaç Türkçe acaba? Herşey çevrilmiş mi yoksa çevrilmemiş yerler var mı?
[+] 1 üye doqukank nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(18-09-2020, 10:56)doqukank : Yama yüzde kaç Türkçe acaba? Herşey çevrilmiş mi yoksa çevrilmemiş yerler var mı?
Çevrilmemiş yerler var.
Ara
(18-09-2020, 11:41)turkish_yamacı :
(18-09-2020, 10:56)doqukank : Yama yüzde kaç Türkçe acaba? Herşey çevrilmiş mi yoksa çevrilmemiş yerler var mı?
Çevrilmemiş yerler var.
Teşekkürler, umarım biter. O zaman buna başlarım. Sadece bazı gereksizlerin laflarını dikkate alıp da hevesiniz kırılmasın. Toplumun heryerinde bu tarz insanlar olur, siz bildiğiniz gibi devam edin. Saygılar sevgiler....
[+] 1 üye doqukank nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Reis adamsın. Tek başına bu kadar yapmışsın ve devam ediyorsun. Gerçekten başarın taktir edilesi. Benim ingilizce bilgim olsaydı kesinlikle yardım ederdim. Seviliyosun <3
[+] 1 üye Asutay16 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Güncellenmiştir...
Ara
Hocam link kırık lütfen düzeltebilirmisin.
[+] 1 üye jiujitsu209 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(06-11-2020, 15:41)jiujitsu209 : Hocam link kırık lütfen düzeltebilirmisin.
Hocam denedim linkte bir sıkıntı yok. Sadece pop-up'lar fazla.
Ara
(07-11-2020, 08:21)turkish_yamacı :
(06-11-2020, 15:41)jiujitsu209 : Hocam link kırık lütfen düzeltebilirmisin.
Hocam denedim linkte bir sıkıntı yok. Sadece pop-up'lar fazla.
Allah allah anlayamadım bu siteye ulaşılamıyor diyor tıkladığımda.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.