[MOD] HOI4 - Türkçe Yama Çalışması V5.8 Yayınlandı!
Hearts of Iron IV - Türkçe Yama Çalışması V5.8 Çıktı

Ekran Görüntüleri v1.1:

Özellikler V5.8

-Türkçe Karakter Desteği.
-HOI4 Battle for the Bosphorus 1.10.X ile uyumlu.
-Çeviri Yüzdesi: %80-90
-Analiz Şeklinde Çeviri Yüzdesi (Balamir'e Teşekkürler)

Çeviri Analizi

Ekip

-FatihTr(Lider)
-Turkish_Yamacı[Aktif Değil]
-Balamir(Analizci)[Aktif Değil]
-Mert Akcan(Çevirmen)[Aktif Değil]
-Smutit(Çevirmen)[Aktif Değil]
-Efe Tunca(Çevirmen)[Aktif Değil]
-Berat Yıldız(Çevirmen)[Aktif Değil]
-Perverende(Çevirmen)[Aktif Değil]
-Asetaldehit(Çevirmen)[Aktif Değil]
-Hunglasx (Çevirmen)[Aktif Değil]
-3.Reich Empire(Çevirmen)[Aktif Değil]
-Kazak(Çevirmen)[Aktif Değil]
-alperen1239(Çevirmen)[Aktif Değil]
-titatofb(Çevirmen)[Aktif Değil]
-wartis(Çevirmen)[Aktif Değil]
-Hertzoflar(Çevirmen)[Aktif Değil]

MANUEL KURULUM:

--Zip içinde bulunan dosyaları Belgelerim/Paradox Interactive/Hearts of Iron IV/mod klasörü içine atın ve Turkce Yama.mod dosyasını notepad ile açıp path= kısmını size göre düzenleyin. Sonrasında launcherden modu aktifleştirip oyuna girin. Ayrıca oyun dilini İngilizceye almanız gerekmektedir. Eğer kurulumu yapamazsanız son çare olarak Türkçe Yama klasörü içinde bulunan dosyaları oyunun klasörüne atarsanız da oyununuz Türkçe olacaktır.

Steam Workshop

MANUEL KURULUM

Destek Olmak İçin:
Fatih Aksu
Ziraat Bankası
TR190001002122873479175001
[+] 19 üye Fatihtr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
En son çıkmış ve güncellenmiş olan yama bu mu?
Ara
Evet pazartesi yeni sürüm yayinlanana kadar en günceli bu
Ara
Alman Devleti ?
3. İmparatorluk, Nazi Almanyası ya da direk oyundaki gibi Alman İmparatorluğu olarak çevirmek daha iyi olurdu.
Feed Your Head !!
Ara
Steam a eklemeyi düşünüyor musunuz ?

%100 olana kadar çeviriler devam edecek anlaşılan. Ki inşaAllah devam eder :) Bu durumda her güncellemede yeniden indirmemiz gerekecek en azından steamda güncellediğinizde otomatik olarak güncellemesini yapar kullanıcılarda.

Korsan oynayan arkadaşlar yine buradaki duyurularınızdan takip ederek faydalanabilirler.
Sonsuzluk ırmağının peşinden
Ara
V0.3 Yayınlandı. Alman Devleti, Nazi Almanyası olarak değiştirdim. Steam'e eklemeyi düşünmüyorum. Çünkü oyunum orijinal değil. İleride oyunu edinirsem eklerim.
Ara
(21-06-2016, 11:26)Fatihtr : V0.3 Yayınlandı. Alman Devleti, Nazi Almanyası olarak değiştirdim. Steam'e eklemeyi düşünmüyorum. Çünkü oyunum orijinal değil. İleride oyunu edinirsem eklerim.

Anladim.
Ara
V0.4 Çıktı. Önerilerinizi ve yamada bulunan hataları bildirmeyi unutmayın!
Ara
(24-06-2016, 13:37)Fatihtr : V0.4 Çıktı. Önerilerinizi ve yamada bulunan hataları bildirmeyi unutmayın!

çıkan beta sürümünde bir sorun çıkartıyor mu acaba ? Oyun orjinal olmadığı için bunun testini yapailiyor musunuz ?
Ara
V0.5 Çıktı! Çeviri ekibindeki arkadaşların işleri ve benim yoğun olmamdan dolayı yavaş ilerliyor çeviriye yardım edecek olan varsa çok makbule geçer.

Beta sürümüne uyumlu hale getirmedim. Tam yama çıkınca getireceğim. Bir sıkıntı olacağını Düşünmüyorum. Zaten sıkıntı olursa İngilizce yaparsınız dili.
Ara
Tebrikler hızlı ilerliyor workshopa eklenmeli bence ..
Denemeyi bilene imkansız yoktur.

- III.Alexandros (Büyük İskender)
Ara
V0.6 Çıktı.
Ara
V0.7 Çıktı! Hataları bildirmeyi unutmayın.

Çeviriye yardım etmek isteyen varsa bana mesaj atabilir.
Ara
v0.8 Çıktı! Bu güncellemede büyük oranda stats, modifiers dosyaları çevrilmiş, events dosyasında ilerleme kaydedilmiş ve diğer dosyalarda düzeltmeler ve çeviriler yapılmıştır.
Ara
V0.9 Çıktı.
Ara
MaşaAllah azimle devam ediyorsunuz.

İngilizcem çeviriye yardım edecek kadar iyi değil maalesefki. Almanca dilinden yardımcı olabiliyorsam müsait vakitlerimde yardım etmek isterim
Ara
V1.0 Çıktı!
Ara
v1.1 Çıktı!
Ara
forumda oynayanlara hayırlı olsun
Ara
Ekibe katılmak isterim fakat pc den girmiyorum ama bir şekilde çevirir sana yollarım eksik bulduğum yerleri, sende yerleştirirsin.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.