[MOD] HOI4 - Türkçe Yama Çalışması V5.8 Yayınlandı!
(02-12-2020, 22:08)shadowhyena199 : yama akifleştirdim fakat oyun halla ingilizce yardımcı olurmusunuz
aynen :tired:
Ara
arkadaşlar oyunu korsan olup modu kuramayanlar launcherdan yeni bir mod açsın, indirdiğiniz yamanın içindeki dosyaları kopyalayıp launcherdan açtığınız modun içine atın fakat descriptor modu hariç. açtığınız moddaki versionı ve computer/Documents/paradox interactive gibi gidiş yollarını kontrol edin ve ayarlayın, dili de ingilizce yapıp oyunu açın. ben kendime böyle bi çözüm ürettim eğer yapamazsanız yorum bırakın discorddan vs ekran açarak anlatmaya çalışayım.

(09-12-2020, 10:36)Alpaguu :
(02-12-2020, 22:08)shadowhyena199 : yama akifleştirdim fakat oyun halla ingilizce yardımcı olurmusunuz
arkadaşlar yazdığım yoruma bakarsanız belki çözüm olur size
Ara
(09-12-2020, 23:26)kaan361 : arkadaşlar oyunu korsan olup modu kuramayanlar launcherdan yeni bir mod açsın, indirdiğiniz yamanın içindeki dosyaları kopyalayıp launcherdan açtığınız modun içine atın fakat descriptor modu hariç. açtığınız moddaki versionı ve computer/Documents/paradox interactive gibi gidiş yollarını kontrol edin ve ayarlayın, dili de ingilizce yapıp oyunu açın. ben kendime böyle bi çözüm ürettim eğer yapamazsanız yorum bırakın discorddan vs ekran açarak anlatmaya çalışayım.

(09-12-2020, 10:36)Alpaguu :
arkadaşlar yazdığım yoruma bakarsanız belki çözüm olur size
teşekkürler cevap için ama ben sorunu çözdüm Turkce Yama mod dosyasında metin belgesi olarak açtım mod klasörüne değilde başka bir yol göstermiş onu gidip düzelttim ve yama çok güzel eline sağlık
Ara
Yama Güncellendi! Yunanistan kısmı artık eventler dahil tamamen Türkçe. Hata ve çeviri düzeltmeleri de yapıldı. Gördüğünüz hataları bildirmeyi unutmayın.
[+] 1 üye Fatihtr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(15-12-2020, 11:11)Fatihtr : Yama Güncellendi! Yunanistan kısmı artık eventler dahil tamamen Türkçe. Hata ve çeviri düzeltmeleri de yapıldı. Gördüğünüz hataları bildirmeyi unutmayın.
abi türkiyenin focus ağacında osmanlı bölmünde bir hata var adı ve açıklaması bozuk
Ara
Foto atabilir misin? Rahatça sorunu çözerim.
Ara
Üzgünüm fotoğraf paylaşmaya çalıştım fakat atamadım resim nasıl atılıyor yorum bölümünde
Ara
(21-12-2020, 09:17)Alpaguu : Üzgünüm fotoğraf paylaşmaya çalıştım fakat atamadım resim nasıl atılıyor yorum bölümünde
Herhangi bir platforma fotoğraf yükleyin, oradan fotoğrafa sağ tık yaparak linkini kopyalayın ve yorum atarkenki yukarıdaki minik butonlardan resim koyma butonunu bulun.
Ara
(21-12-2020, 09:17)Alpaguu : Üzgünüm fotoğraf paylaşmaya çalıştım fakat atamadım resim nasıl atılıyor yorum bölümünde
Bu konu yardımcı olur diye umuyorum.
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
QtRuuC.jpg İşte size gösterdiğim bölgede.
:reli: :pen:

(21-12-2020, 10:48)Defterdar :
Bu konu yardımcı olur diye umuyorum.
Teşekkürler bilgi için.
Ara
Rica ederim
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
German Reich'ın Nazi Almanyası yerine Alman İmparatorluğu diye çevrilmesi daha uygun olmaz mı?
Ara
Hocam manuel kurulumdaki linki yeniler misiniz link çalışmıyor şimdi çalıştı niyeyse .d
Ara
Yeni sürüm çıktı! Bulgaristan kısmı eventler dahil tamamen çevrildi. Yaklaşık 1000 satır civarı daha çevrilmiş oldu. 
Ara
Yeni sürüm çıktı. Bu sürümde Waking The Tiger DLC'si ile gelen event dosyasından 400 civarı satır çevrildi. Yani artık Almanya'nın Hitler'i öldürüp Kayser'i getirme senaryosunu tamamen Türkçe oynayabilirsiniz. Ayrıca Çin'de bulunan savaş lordları ile ilgili bir kısımı çevirdim. Herkese iyi oyunlar dilerim. Hataları bildirmeyi unutmayın.
Ara
kLkpLi

Merhabalar teknoloji ağacında son gemi bataryasında "Gelişmiş Hafif Batarya" yerine "Gelişmiş Işık Bataryası diye çevirmişsiniz oyunu "Road to 56" modunda oynuyordum moddan kaynaklı sanıyordum direk çeviride hata varmış ve maalesef de monitörüm 1280*1024 boyutu için üzgünüm ve çeviri için teşekkürler. :up:
[+] 1 üye Alpagu27Tr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
yeni yama gelcekmi
Ara
Yeni sürüm çıktı! Waking The Tiger DLC'si ile gelen tüm eventler çevrildi. Çevrilen satır sayısı:741 

Artık Japonya, Çin, Almanya, İngiltere ve Savaş Ağaları'nın tüm eventleri Türkçe!

Bir sonraki sürüm bu DLC ile gelen kararlar ve diğer şeyler çevrilecek yamanın çıkma süresi minimum 2 hafta.
[+] 1 üye Fatihtr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
cok saol eline sağlık
Ara
merhabalar manuel linki patlamış yeniler misiniz acaba @Fatihtr
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.