[MOD] Kaiserreich Türkçe Yama - Osmanlı İmparatorluğu İçin
Çeviride ilerleme kaydettiniz mi peki?Yoksa sadece uyarladınız mı?
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
(28-10-2018, 00:34)Faramir : Çeviride ilerleme kaydettiniz mi peki?Yoksa sadece uyarladınız mı?

Çeviri Osmanlı İmparatorluğu için bitmiş vaziyette zaten. Sadece 0.8'de Osmanlı'ya gelen birkaç yeni içeriği ve gözümden kaçan çevrilmemiş bir eventi çevirdim.
Ha bir de Osmanlı'yı ilgilendiren ilhak etme eventleri çevrildi.
Ara
(28-10-2018, 10:53)HaylHitler :
(28-10-2018, 00:34)Faramir : Çeviride ilerleme kaydettiniz mi peki?Yoksa sadece uyarladınız mı?

Çeviri Osmanlı İmparatorluğu için bitmiş vaziyette zaten. Sadece 0.8'de Osmanlı'ya gelen birkaç yeni içeriği ve gözümden kaçan çevrilmemiş bir eventi çevirdim.
Ha bir de Osmanlı'yı ilgilendiren ilhak etme eventleri çevrildi.

Eventler de sıkıntı vardı.Çevrilmeyen veya gözden kaçan bunları sormuştum yoksa odak ağacında filan sıkıntı yoktu.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
reis 0.8.1 den önceki versiyonlarda çalışıyor mu
Ara
Güzel çalışma kardeşim. Ellerine sağlık. Osmanlı focus tree bekliyoruz. :)
Ara
Reis benim oyun orjinal kaiserrech de var ama program files steamapps workshopda content dosyası yok yardımcı olun lütfen
Ara
Türkçe Yama'nın yeni sürümü çıktı!

- Yama Kaiserreich modunun son sürümü olan 0.8.2 sürümüne uyumlu hale getirildi.
- 21 yeni zafer noktası (şehir) eklendi.
- Kurulumu kolaylaştıracak düzenlemeler yapıldı.
Ara
türkçe yama 0.8.0 da çalışırmı?
LC9IeA.png

Ara
Yama indirilmiyor.
Dosya tc'de indir diyorum bağlantı sıfırlandı diyor.
Ara
Türkçe yama Steam Workshop'ta yayınlandı!
https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...1783946590
Ayrıca Kaiserreich modunun son sürümü olan 0.9.2'ye uyarlanmıştır.
Ara
Çeviri çıkalı bir buçuk sene olmuş ve Kaiserreich'a Osmanlı reworku geliyor. Bu çeviriyi yaparken onlarla çalıştın mı bilmiyorum ancak Kaiserreich'ın Discord sunucusunda Türkçe çeviri yapanlar var onlarla iletişim kurabilirsin.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.