[MOD] Medieval II Total War 'a YEPYENİ %100 VE HATASIZ TÜRKÇE YAMA ÇIKTI !! 2020 (İNDİR)
#21
Yama bitmiştir arkadaşlar final sürüm çıktı, linkler konuya eklendi. İyi oyunlar herkese...
Ara
Cevapla
#22
(11-08-2020, 00:42)Dothor_ :  " Ülke seçin " kısmında bulunan metin hakkında konuşuyorum. Yukarıda spoiler içerisine orijinal İngilizce metini koydum. Tıklayarak okuyabilirsiniz. Değinmek istediğim nokta şu; bazı kısımlar çevrilmemiş, anlatımı az ve kısa bir metin olarak koymuşsunuz. Amacım yamayı kötülemek değil, kendi gördüğüm yanlışları belirtmek istedim.
Tam sürüm çıktı dostum.
Ara
Cevapla
#23
büyük kampanyayı seçtiğimde " lütfen listeden bir öğe seçin" yazısı alıyorum nedenini anlayamadım?

edit: düzeldi tşkler
Ara
Cevapla
#24
Hocam öncelikle elinize sağlık fakat ben dediğiniz şekilde oyunun alanına kurulum yapamıyorum , buraya kurulum yapamazsınız diye uyarı çıkıyor , başka yere yapıp oradan aktarayım diye düşündüm , o zamanda bazı dosyaları yükleyemedi hata verdi. acil yardımcı olabilir misin. Oyunu torrent üzerinden indirdim .
edit : yönetici olarak çalıştır dediğimde sorun düzeldi. ama bu sefer başka bir sorun var ana kampanyaları açmıyor , öğe seçin diyor.

(27-10-2020, 06:54)mrq : büyük kampanyayı seçtiğimde " lütfen listeden bir öğe seçin" yazısı alıyorum nedenini anlayamadım?

edit: düzeldi tşkler
kardeşim nasıl yaptın acaba ?
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.