[MOD] Turkey +
Atatürk'ün sağlığına dikkat ettigi ve 1950ye kadar yaşadığı alternatif bir evren deneyimi yasamak isteyenler varsa bu modu oneririm.

Modun yapimcisi ben değilim. Bugun deneme sansi buldugum bu moddan kisaca bahsedeceğim.

Ilk olarak 1936 tarihinde Atatürkün saglik durumunun kötülesmesi uzerine size bir event geliyor ve size iki secenek sunuyor. Bunlardan birisi doktorlarinin önerisiyle Atatürkün gecici olarak Cumhurbaskanligindan ve devlet islerinden cekilerek istirahat etmesini ve böylece hastaligini fazla ilerlemeden yenmesini sagliyor. Bir sure sonra iyilesen Atatürk tekrar devletin basina geciyor ve Maresal olaral orduya cagirabilme sansiniz oluyor. Traitlerini de gayet iyi buldum

Gorev agaci sayesinde fasist veya komunist olma ihtiyaci duymadan eski osmanli bakiyesindeki devletlere karsi savas sebebi olusturabiliyorsunuz. Boylece Atatürk önderliginde Osmanliyi diriltme sansiniz oluyor. 

20190519222748_1.jpgAdsz.png20190520004333_1.jpg20190520005917_1.jpg
[+] 2 üye Mabella nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Steam dışı link verme imkanınız var mı acaba ?
Ara
Maalesef forumda bu tür linkler paylaşmak yasak ve elimde mevcut degil
Ara
Atatürk'ün yaşamaya devam edip, ülkeyi yönetmeye devam etmesi ve bunun sonucunda Osmanlı hanedanlığının isminde tekrar ülke kurması. İronik.
76561198034761601.png
Ara
Bu benim kendi oyunumdaki kendi tercihimdi. Kimseyi bağlamaz
Ara
özelden verebilir misin ? Kimse oraya karışamaz.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.