[MOD][WIP] Medieval Kingdoms Total War 1212 AD - Türkçe Yama Çalışması
Çalışma devam ediyor arkadaşlar. Şu sıralar, malum, şartlar pek elverişli değil. Zaten kayda değer bir ilerleme kaydettiğimde güncelliyorum.
Kusur benim imzamdır. Bir ismim olduğu sürece bir kusurum da olacak ve olmalı.
[+] 2 üye uçan erişte nickli üyenin bu iletisini beğendi.
(31-03-2020, 18:37)tanrınınkırbacı :
(31-03-2020, 09:50)İce_blue : Yama durdu herhalde ?
büyük ihtimal reis
Heveslenmiştik ??‍♂️
Ara
(01-04-2020, 09:32)İce_blue : Heveslenmiştik ??‍♂️

Yukarıda yamayı yapan kişi çalışmanın devam ettiğini yazdı.
Ara
(01-04-2020, 01:57)uçan erişte : Çalışma devam ediyor arkadaşlar. Şu sıralar, malum, şartlar pek elverişli değil. Zaten kayda değer bir ilerleme kaydettiğimde güncelliyorum.
yüzde kaçta peki hocam ? teşekkürler
Ara
Hocam bağış falan atalım gerekirse bizde yardım edleim ne olur hızlı çevirin.
Ara
(03-04-2020, 22:11)SalaguBayra : Hocam bağış falan atalım gerekirse bizde yardım edleim ne olur hızlı çevirin.
Ben varım atarım ? yeter ki yama bitsin
Ara
İlk ileti güncellendi.

Çalışmanın ilerleme durumu: %32

Son güncelleme tarihi ve saati: 22 Nisan 2020 - 01:00

Yama çalışmasında şu anda sadece ben etkin bir şekilde faaliyet gösteriyorum. Diğer arkadaşlar geçim derdiyle uğraşacakları için çalışmada yer almayacaklar.

Tüm eklentileriyle birlikte Attila'nın da yeniden çevirisi yapıldığı için yamanın olağandan daha uzun sürmesi kaçınılmaz.

Bağış konusuna gelecek olursak, bu bir hayran çalışması ve hayır işi olarak değerlendirilmesi düşüncesindeyim.
Yamayı bekleyenlerden tek beklentim: sabır.
(22-04-2020, 01:11)uçan erişte : İlk ileti güncellendi.

Çalışmanın ilerleme durumu: %32

Son güncelleme tarihi ve saati: 22 Nisan 2020 - 01:00

Yama çalışmasında şu anda sadece ben etkin bir şekilde faaliyet gösteriyorum. Diğer arkadaşlar geçim derdiyle uğraşacakları için çalışmada yer almayacaklar.

Tüm eklentileriyle birlikte Attila'nın da yeniden çevirisi yapıldığı için yamanın olağandan daha uzun sürmesi kaçınılmaz.

Bağış konusuna gelecek olursak, bu bir hayran çalışması ve hayır işi olarak değerlendirilmesi düşüncesindeyim.
Yamayı bekleyenlerden tek beklentim: sabır.

Hocam, bizim de çeviride yardımcı olabileceğimiz konu var mı, yardımcı olmak istiyoruz, evde çok sıkılıyoruz hocam, bir ekiple birlikte vesaire yapsanız?
Ara
Hocam, hazır oyun indirime girmişken, bi' betasını mı çıkarsanız :) :D
Ara
yok erken erişime çıkaracak :D
Ara
Hocam, iletişime geçeceğimiz facebook/instagram gibi adresler var mı?
Ara
Bekliyoruz....
Ara
Devam ediyor mu çalışma?
Ara
Calismaya devam ettiğinizi düşünmüyorum hiç bir gelişme yok yalandan yere %15 %21 yok %32 tamamlandi yazdiniz bizimde hevesimizi kursagimizda biraktiniz bi daha forumada girip bakmicam bile kandirildik sanirim
Ara
(23-05-2020, 15:50)İce_blue : Calismaya devam ettiğinizi düşünmüyorum hiç bir gelişme yok yalandan yere %15 %21 yok %32 tamamlandi yazdiniz bizimde hevesimizi kursagimizda biraktiniz bi daha forumada girip bakmicam bile kandirildik sanirim

Öyle demeyin lütfen, arkadaşın işi olabilir, malum durumumuz belli.
Ara
(23-05-2020, 15:50)İce_blue : Calismaya devam ettiğinizi düşünmüyorum hiç bir gelişme yok yalandan yere %15 %21 yok %32 tamamlandi yazdiniz bizimde hevesimizi kursagimizda biraktiniz bi daha forumada girip bakmicam bile kandirildik sanirim

Huyum kurusun arada böyle şeyler yapıyorum. Yamanın durumu neymiş diye senin gibi sayfaya girip bakanlara hunharca kahkaha atıyorum. İşim gücüm kandırmak. Bence de foruma girme. :(

İlk ileti güncellendi.

Çalışmanın ilerleme durumu: %40

Son güncelleme tarihi ve saati: 27 Mayıs 2020 - 02:00
Takip.
Ara
(27-05-2020, 02:08)uçan erişte :

Huyum kurusun arada böyle şeyler yapıyorum. Yamanın durumu neymiş diye senin gibi sayfaya girip bakanlara hunharca kahkaha atıyorum. İşim gücüm kandırmak. Bence de foruma girme. :(

İlk ileti güncellendi.

Çalışmanın ilerleme durumu: %40

Son güncelleme tarihi ve saati: 27 Mayıs 2020 - 02:00

Psikopat gibi sizi arıyorum hocam internette, steamden istek falanda atamıyorum hocam, kaybolmayın lazımsınız siz :D
Ara
Yama durumu şuan ne durumda hocam. Dört gözle bekliyoruz umarım yakın zamanda çıkar. Bu arada emeğinize sağlık.
Ara
hocam elinize sağlık öncelikle umarım bir gün Rome 2 Divide at Empire moduna da bir tr yama gelir :D
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.