[MP] ANNO 1800 - Multiplayer: Ağustos 2020
Sali persembe olsun o halde
Ara
(22-08-2020, 13:27)SoulForged : Sali persembe olsun o halde

Bu perşembe planım var ama isterseniz pazartesi çarşamba yapabiliriz. Ya da bu hafta bir gün oynar haftaya salı perşembe yapabiliriz.
Ara
Bana hafta ici uyar pazar da uyar ama cuma ctesi isim cikabiliyor
Ara
ben de katılmak isterim etkinliğe.
[+] 1 üye raskol nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(23-08-2020, 18:57)raskol : ben de katılmak isterim etkinliğe.

benim yerime katılabilirsin.
bir sonraki turdada 4 kişi oynarız.
Ara
@Kurt Knispel,@SoulForged,@diediebydie, @raskol Bu hafta oyunu bitireceğiz. Odayı kurmak için yazmanızı bekliyorum.
Ara
Ben musaitim gelebilirim ama bu hafta bitcekse biraz daha suresini uzatalım ve tam zamaninda herkes hazir olsun lutfen
Ara
(24-08-2020, 21:34)SoulForged : Ben musaitim gelebilirim ama  bu hafta bitcekse biraz daha suresini uzatalım ve tam zamaninda herkes hazir olsun lutfen

Normalde geçen hafta bitirmemiz gerekiyordu. Etkinliğin dört oyun günü ve iki hafta sürmesini planlamıştım açarken. Ama müsait olmamalar veya bahane bile üretmeden katılmayanlar yüzünden -bugün de olduğu gibi- etkinliğin yarısını oynayamadık. O yüzden iki hafta sürmesi gereken etkinliği bir aya uzatmaktansa bu hafta oynayıp bitirmek daha iyi.
Ara
Niye sure sinirlamamiz var ki oyun devam ediyor sonucta yenisine baslamaktansa bunu bitirsek tam muhendisler donemine gelmistik
Ara
bu akşam oynayabiliriz uygunsa herkes
Ara
Ben hazirim bekliyorum ana menude oyunun
Ara
simdi geldim herkesten özür diliyorum, elde olmayan sebeblerden dolayı
Ara
Kusura bakmayın. Etkinlik günlerinde gelmeyip sonraki gün oyunun kurulmasını bekleyemezsiniz. Nasıl ki sizin de planlarınız ve yetiştirmeniz gereken iş/ödevleriniz varsa benim de öyle planlarım ve ödevlerim var. Bugün etkinliğe katılabileceğini söyleyen herkesi yarın bekliyorum. Malum süre kısıtlamamız olmasa da bu hafta bitirmeyi planlıyorum etkinliği.
Ara
Anlamadim nasil etkinlik gununde gelmeyip bugun sali degil mi etkinlik bugundu ben bir tek cuma gunu gelemicegimi kac saat oncesinden bildirdim sonrasinda planim iptal oldu gelebilirim deyince de trip yedim etkinlik iptal dediniz. Peki bugun neden haber vermediniz gelmiceginizi insanlik hali isiniz olabilir ama oncesinde haber vermeniz gerekmez mi ben 8 de beri bekliyorum bir de etkinlik kurucusu olcaksiniz ben bu etkinlikten ayrılıyorum boyle saygisizlik gormedim
Ara
(23-08-2020, 15:35)Onur34 :

Bu perşembe planım var ama isterseniz pazartesi çarşamba yapabiliriz. Ya da bu hafta bir gün oynar haftaya salı perşembe yapabiliriz.

Bu önerim karşısında herhangi bir itirazla karşılaşmadım. Evet anlamayan ya da kaçıranlar için herkesi mentionlayıp ayrı bir ileti daha yazmam  daha uygun olurdu. Kusura bakmayın günlerin değiştiğini anladığınızı sanmıştım. Saygısızlık meselesine gelecek olursak sadece Anno'da değil başka oyunlarda da bu forumda bir sürü etkinlik kurdum ve hiçbirinde etkinlik günlerinin neredeyse yarısını oyuncu eksikliği nedeniyle pas geçmek zorunda kalmamıştım. Malum oldukça az katılımcı vardı ve diğer oyunların aksine ertelemeler elbette doğal bir şey. Özellikle yz'nin yerine oyuncular getirilemezken. Yine beklemeye gelecek olursak dün saat sekizden ona kadar üçüncü bir oyuncunun cevap vermesini beklemiştim ki siz bile normal saatten bir buçuk saat sonra cevap verdiniz. Ben de böyle saygısızlık görmedim demek isterdim ama çeşitli oyunlardan etkinlikler kurunca ister istemez katılımcılardan bazılarının yanlış anlaşılmalar ya da başka sebeplerden kırıcı, saygısız ya da saldırgan olmalarına alıştım. Özellikle Mart Ayındaki etkiliğin sonunda'ki iletileriniz nedeniyle kurduğum etkinlikten ayrılmanız üzücü. Keşke böyle bir sorun yaşamasaydık.
Ara
 Buna cevap gelmemis kimse onaylamamis ki siz teklifte bulunmuşsunuz sadece ayrica persembe isim var ptesi carsamba olsun demisiniz dun bisey denmedi ki bilsem değiştiğini ben gelirdim bugun sali etkinlik gunu bugun saat 20’de başlıcak aksi bisey soylenmedi 1 saattir oyun acik bekliyorum beni silin etkinlikten devam etmicem
Ara
(25-08-2020, 21:19)SoulForged :
 Buna cevap gelmemis kimse onaylamamis ki siz teklifte bulunmuşsunuz sadece ayrica persembe isim var ptesi carsamba olsun demisiniz dun bisey denmedi ki bilsem değiştiğini ben gelirdim bugun sali etkinlik gunu bugun saat 20’de başlıcak aksi bisey soylenmedi 1 saattir oyun acik bekliyorum beni silin etkinlikten devam etmicem

Malum kurucusu ben olduğumdan önerime bir onaydan ziyade itiraz bekliyordum. Çünkü günlere ve saatlere karar veren kişi benim. Evet daha önceden de söylediğim gibianlayamamış ya da  görmemiş olabilecekler için mention atarak yenilemem gerekirdi iletiyi. Ama kimseden bir itiraz gelmeyince iletimi tekrar etme ihtiyacı hissetmedim. Ayrıca bu önerinin yapılması yine senin gün değişikliği önerin sonucunda olduğunu da hatırlatmak isterim. Malum hatırlarsan birilerinin müsait olmaması yüzünden zaten oyunu haftada bir gün oynayabiliyorduk ve bu yüzden etkinliğin gün sayısını bire indirmiştim. Ama onun yerine gün değişikliği istedin, gün değişikliği olduğunda da haberim yoktu diyorsun. Zaten bitmek üzere olan bir etkinlikten çıkıp çıkmamak da tamamen senin bileceğin bir iş.
Ara
senkronizasyon eksikliği oldu biraz,

isterseniz bitirelim etkinliği.
Ara
(25-08-2020, 22:29)diediebydie : senkronizasyon eksikliği oldu biraz,

isterseniz bitirelim etkinliği.

Oyuncuların isteğine göre bitirebiliriz. Zaten sadece bir gün daha oynayacağız. Siz ne diyorsunuz @raskol ve @Kurt Knispel?
Ara
hiç başlayamadım ki etkinliğe:)sağlık olsun bir daha ki sefere artık.
[+] 1 üye raskol nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.