[MP] ANNO 1800 - Multiplayer: Haziran 2021
Yeniden Rehost.
Ara
(17-07-2021, 21:36)Justicar : Yeniden Rehost.
Ara
Pembelerin 3.uyesi olarak Artic ve Embasa'nin yonetimini devir aldim. Artic bolgesine uzun zamandan beri halki bir ust sinifa cikarmak icin "Brass" gerektiginden ve ana kitada buyuk bir savas dondugunden bunu uzun sure saglayamadik ve dolasiyla gelisimimiz durakladi. Neyseki gecte olsa "brass" gelince sinif atlayip kurk uretimine hiz verdik, ana karaya kurt sevkiyatimiz acele ile basladi.

unknown.png

Embasa, en son sinif olan Scholar ihtiyaclari icin gerektiginden pek ilgilenmek istemesem de yavasta olsa gelirstirmelerde bulundum.

unknown.png

Anakitada ise Denizler Fatihi @Justicar sayesinde zafer ustune zafer kazanip buyuk kazanimlar elde ettik. Benim bolgeler genelde durgun oldugundan benim icin genelde sakin ve zevkli bir oyun oldu.
[+] 2 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Haftasonu sehir disinda olacagim, oyuna katilamayacagim
Ara
Bugün etkinliğe katılamayacağım.
Ara
Takımımın durumu iç açıcı olmadığından ve diğer takım üyeleri de katılmayacağından ben de katılım sağlayamayacağım
omnia fui et nihil expedit
Ara
Katılıyorum.
Sic Parvis Magna
Ara
Kuruldu.
Ara
Bu haftaki etkinliğe ve devam ederse sonraki haftaki etkinliklere katılamayacağım.
Ara
Bugünkü etkinliğe aniden gelen misafir yüzünden katılamayacağım.
Ara
Kuruldu.
Ara
Etkinlik bitmiştir.

unknown.png

unknown.png unknown.png
[+] 5 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yeni Dünyanın tartışmasız en iyi adası:

screenshot_2021-07-31-23-16-15.jpgscreenshot_2021-07-31-23-16-41.jpg
[+] 4 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.