[MP] AoE2:DE - Multiplayer: Aralık 2020
Probang vs. kscup 3. Maç . 3-0

unknown.png?width=893&height=558

Probang vs. kscub vs. Mabella

Hayatımda gördüğüm en kanser maplerden biri olabilir.

@reddga

Aykosu ve Mabellayı oyun başı ve ortasında oyundan düşürek oyunu kazandırttın, açıkçası Aykos'un sana karşı ezileceğini hiç düşünmüyordum. Kendi cephemde 2vs1 kalınca direnmeyip surrender verdim. Ekonomi sağlam kalsada popülasyon imkan vermiyor.
[+] 1 üye Probang nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Merhabalar. Oyunu uzun zamandan beri oynayan birisi olarak böyle bir platformu yeni keşfettim. Aranıza katılmak isterim. Online olarak nasıl oynandığı konusunda yardımcı olabilirseniz memnun olurum.
Ara
(19-12-2020, 16:22)jodup : Merhabalar. Oyunu uzun zamandan beri oynayan birisi olarak böyle bir platformu yeni keşfettim. Aranıza katılmak isterim. Online olarak nasıl oynandığı konusunda yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

Merhaba. Steam üzerinden aoe2 de oynuyoruz. Genelde müsait oyuncular olduğu vakitlerde toplanıp giriyoruz. Katılmak istersen steam üzerinden beni ekleyebilirsin. Sana davet attığımda kabul etmen yeterli
omnia fui et nihil expedit
Ara
Katılıyorum.
giphy.gif
Ara
Bu akşam uygun olan katılımcılarla 18:30da toplanıp gireceğiz
@Probang
@Yasin Ahmet
@elefsar
@reddga
@Aiakos
@kscub
@Ferreke
@kemal03
@SoulForged
@MSekmet
[+] 1 üye Mabella nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
SAVAŞIN ACIMASIZLIĞI

1.jpg

Kahramanız bir Slav olarak doğmuştu ve atlı birliğinde görev alıyordu. Aslında bu onun ilk göreviydi ancak işler beklediği gibi gitmedi. Savaş onun için çok zalimce bir şeydi, katlettiği Vietnamlıları unutamıyordu. Bundan dolayı her şeyi arkasında bırakmak istedi ve uzaklara doğru, savaşın olmadığı diyarlara yolculuğa çıktı.

2.jpg

Ne yazık ki eskiden arkadaşı olarak gördüğü kişiler onu bir hain olarak görüyordu. Nereye gitse peşinden geliyorlardı. O yine de daha huzurlu diyarlar bulmak umuduyla yolculuğuna devam etti. Ancak bilmiyordu ki savaş dünyamızda bitmek bilmiyordu. 

3.jpg

Nereye gitse ya savaş alanının ortasında kalıyordu ya da herkes onu düşman olarak görüyordu. Herkes zalimdi, kimse ona kucak açmıyordu. Franklerin diyarına kadar gitti ancak onlarda onu aralarına almadılar. Ve bir gün artık dayanamadı çünkü bu dünyada yaşamak için bir sebep bulamadı. Türkler de peşini bırakmıyordu ve bir gün onların zalim ellerine düştü. Çok da yorgundu kaçacak, daha huzurlu bir yer bulacak gücü de kalmadı.

4.jpg
giphy.gif
[+] 4 üye MSekmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün @Mabella @kscub @MSekmet @kemal03 @reddga ffa maç yaptılar. Kazanan @kemal03 oldu
Görsel
Görsel
Görsel
Görsel
Görsel
Görsel
[+] 1 üye Mabella nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Üssüme dizdiğim Bombard Towerlar ile Tower Defans oynamayı istiyordum ama bana kimse saldırmayınca o iş hayal oldu hehe. Güzel oyundu.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oynayan varsa beni de ekleyebilir misiniz gruplara.
Ara
https://steamcommunity.com/id/mabella
Beni eklersen oyun günleri oldugunda davet atarım
Ara
(08-01-2021, 21:41)Mabella : https://steamcommunity.com/id/mabella
Beni eklersen oyun günleri oldugunda davet atarım

Ekledim
Ara
Bu akşam 18:30da toplanıyoruz
@Probang
@yasin Ahmet
@elefsar
@reddga
@Aiakos
@kscub
@Ferreke
@kemal03
@SoulForged
@MSekmet
@coskunkaya
Ara
(09-01-2021, 15:36)Mabella : Bu akşam 18:30da toplanıyoruz
@Probang
@yasin Ahmet
@elefsar
@reddga
@Aiakos
@kscub
@Ferreke
@kemal03
@SoulForged
@MSekmet
@coskunkaya

Discord grubunuz var mı, nerede toplanıyoruz ?
Ara
Discord linki https://discord.com/invite/Rg7zBjh
Oda kuruldu 15dk içinde giriyoruz
Ara
Bugün @reddga @Probang ile @Mabella @kscub takımları karşılaştı. İlk takım mücadeleyi kazandı.
Görsel
Görsel
Görsel
Görsel
Ara
Bence probanga takim arkadasi vermeyin. daha dengeli olur
Ara
Bugunku oyunda bir hayli zorlandim. Probang'in knightlari bana yardima gelmese erkenden yikilirdim. Randomdan Maya gelmesi de ayri bir yararli oldu, en asina oldugum uygarliklardan biri. Muhtemelen en fazla oyun oynadigim da.
tTRiYax.png
Ara
Vaktimin ve katılımın yetersiz olması sebebiyle etkinlik sona ermiştir.
Katılım sağlayan herkese teşekkürler. Sonraki etkinliklerde görüşmek üzere
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.