[MP] AoE2:DE - Multiplayer: Temmuz 2020
Geldim.
tTRiYax.png
Ara
Oynamak isteyenleri discorda yada kişisel steam hesabıma bekliyorum.
Ara
@kscub @Probang @Yasin Ahmet @Attila the Hun @reddga @Voidian @Mabella @SoulForged 2.maça gelmeye kimler müsait ona göre kurucam
€20
Ara
Uzun zamandır böyle güzel FFA diplomasi oyunu oynamamıştık elinize sağlık. Aiakos'u devirmeden Soul'un bana karşı dönmesi biraz üzdü :d Gerçi birkaç dakika önce ben ona saldırmayı düşünüyordum ama baktım Aiakos daha büyük bir tehdit vazgeçtim.
tTRiYax.png
Ara
(05-07-2020, 21:17)Aiakos : @kscub @Probang @Yasin Ahmet @Attila the Hun @reddga @Voidian @Mabella @SoulForged 2.maça gelmeye kimler müsait ona göre kurucam

Ben ve Mabella varız.
Ara
oyun sımdı bıttı 5 kisi herkes tek diplomasılı oynadıık. Basta bana rush yapıldı yesil tarafından. surlarımın dıbıne agresıfce kale dıkıp surlarımı yıkıp fıllerle ıcerı gırdı sonra monklarla cevırıp gerı puskurttum ben de savunma kalesı kurdum bınalarını yıktım derken dıger taraftan turuncu saldırdı ben de dostluk teklıf ettım kabul ettı. bırlıkte yesılı eledik. Sonra sarıya daldık ona da baya hasar verıp tam acık maviye dalıyoduk Turuncudan kalleşce dostlugu ıkı dk sonra bozacagım ultimatomu geldi. Cok sasırıp ordularımı gerı cektim. hızlıca savunma hattımı guclendırdım turuncuya karsı tum guvenım gıtmıstı sebep olarak oyunun tek kazananı olcagını soyledı halbukı muttefıkce kazan dıye secenek vardı. Ardından Acık Mavi dostluk teklif etti onun dostlugunu kabul edip Turuncuyla dusman oldum, bunu hak etmıstı :) Sonrasında birlikte turuncuyu ve sarıyı yıkarak oyunu acık mavi Aikosla birlikte kazandık güzel oyundu tesekkurler.
Not: oyunla ılgılı tabirlerim kalleş vb. tarzı laflar sadece oyunla ilgilidir kisisel birsey yoktur :)
[+] 1 üye SoulForged nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Güzel oyundu. Soulforged oyun başından beri tryhard denediği için ekonomiyi bırakıp onu yıkmaya oynamıştım. Oyun birincisi arkadaş güzel bir hamle yaparak gafil avladı bizi :)

@kscub seninle 1x1 yapmak isterim.
[+] 1 üye Probang nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İlk ve ikinci oyunumuzda ffa attık kazanan ben ve soulforged oldu.İkinci Oyunda ise kazanan kscub oldu çok çekişmeli bi oyundu katılanlara teşekkürler.
€20
[+] 1 üye Aiakos nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Attila the Hun
@Voidian
@reddga
@SoulForged
@Probang
@Yasin Ahmet
@Mabella
@Aiakos
@kscub
Herkes müsait ise en erken 5te odayı kurmayı planlıyorum kaç gibi müsait olursunuz belirtirseniz sevinirim.
€20
Ara
Bugün akşam 8 gibi müsait olurum.
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Herkese uygunsa 20:30 da oyunu kuruyorum.

Oda kuruluyor oda ismi stratejiturk şifre st
€20
[+] 1 üye Aiakos nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@SoulForged @reddga @Voidian @Attila the Hun @Mabella @Probang @Yasin Ahmet @kscub herkes uygunsa eğer yarın 3 te oyunu kurabilirim yeterli sayıya ulaşabilirsek ama çoğu kişi uygun değilse akşam vakti 6-7 gibi kurmayı planlıyorum
€20
Ara
Simdi bugun oyun kacta kurulcak ben 6 da uygunum
[+] 1 üye SoulForged nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
8 de kurulacak
€20
Ara
@Attila the Hun ile 1v1 attık güzel oyundu kendisini tebrik ederim.

Oda kuruluyor oda ismi stratejiturk şifre st
€20
Ara
unknown.png?width=892&height=558

unknown.png?width=892&height=558
[+] 1 üye Probang nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Voidian @Attila the Hun @reddga @Probang @kscub @Yasin Ahmet @SoulForged @Mabella kimler gelebilir oyun açsam 19:00 da kalabalık olursak güzel olur
€20
Ara
Bana uyar.
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün şehir dışına yola çıkacağım için gelemem. Oynayacak herkese iyi oyunlar.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben de bir hafta sehir disindayim gelemem bu hafta
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.