[MP] AoE2 - Multiplayer: Haziran 2018
Bu akşam saat 23.00'da ilk oyunumuzu oynayacağız. Oda ismini ve şifresini buradan paylaşacağım. Konuya adını yazdırmayan biri odaya gelirse kick yer. O yüzden steam adınız ile forum adınız farklı ise bunu belirtin.
tTRiYax.png
Ara
Yıllar sonra tekrar girince çoğu şeyi hatırlamadığımı farkettim, puanımı 1.0a düşürmek istiyorum.
Ara
Yavaştan toparlanalım.
Ara
Katılıyorum. Puanım 1.2
hby6qc.gif
Ara
Oda kuruldu adı: Strategyturk AoE2 Etkinliği

Şifre:st
tTRiYax.png
Ara
kendime 2 diyim
€20
Ara
2. oyun kuruldu, ad ve şifre aynı.
tTRiYax.png
Ara
snc5ut54zuw5o10zg.jpg

Güzel maçtı.
[+] 2 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Güzel oyunlardı elinize sağlık.

C4CF5265AC7B9421A76680A0613477474D004BA3
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Şu ana kadar çok ortada giden maçta skirmiş halber ve scorpion 3lüsünü geçemeyen reddga geri çekilmek zorunda kaldı. Tabi Ayro veya Zender beni biraz sıkıştırsaydı ben de bu kadar rahat hücum edemezdim.

wz6ahvz7nj5v77jzg.jpg

Reddga nın binaları yıkıldıktan sonra 

85txcxpbotxbh98zg.jpg

İçeriyi ele geçirdik.

hknoaarb0sw7ma0zg.jpg

Son bir atakla tepeyi işgal etmeye çalışan Ayro 

23n5q3hr404ahgazg.jpg

Ve Final 

ivuzb4jfzkomdz7zg.jpg

Oyun istatistikleri

[+] 1 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

2. oyunun sonu çok heyecanlıydı. Ayro tüm gücüyle Merco'dan wonderı almak için son bir atak yaptı ama çok az bir birlik farkıyla wonder Merco'da kaldı.
tTRiYax.png
Ara
Herkesin eline sağlık. İlk oyunda baya paslanmanın cezasını çektim. İkinci oyunda biraz daha kendime geldim diyebilirim. Haftaya daha eğlenceli olacaktır. Oynadıkça diğer arkadaşlar da tecrübelenecektir.
Ara
Hala yer varsa katılmak isterim 2.5 falan diyebilirim puan olarak
WhaW8Am.gif
Ara
2. oyuna işim çıktığı için katılamadım. 1. oyun gayet güzeldi. Reddga'nın ekonomi yapacağını düşündüğüm için onu pas geçip Ayro, Merco ve Satan'ın ekonomilerini hedef aldım. 
Fakat Reddga iyi bir orduyla gelince bir süre geri çekildim. 

Karşı taraf tüm gücüyle bana saldırmak yerine müttefiklerime dalsa oyunun rengi değişebilirdi.
Harita;

Z3ADp0.png
Ara
Harita ve uygarlık çeşidinin artması için bundan sonraki oyunlarda expansionları dahil etmeyi düşünüyorum. Bildiğim kadarıyla onlara sahip olmasanız bile oyunlara katılabiliyorsunuz ama sanırım seçebileceğiniz uygarlıklar sınırlandırılmış oluyor.
tTRiYax.png
Ara
Expansion a sahip olmasanız dahi her expansiondan 1 uygarlık ile oynayabiliyorsunuz. Ve her gün bu uygarlık değişiyor.
Ara
Yarın saat 22.00'da fazladan oyun kurmayı düşünüyorum, oyun adı ve şifresini yine cuma günkü gibi buradan paylaşacağım. Oynanacak haritaları o sırada oyunda bulunanlarla kararlaştırırız.

Edit: İşim çıktığı için bu akşamki bonus oyunu kuramayacağım.
tTRiYax.png
Ara
Bugün oynamak isteyen olursa kuralım.
Ara
Bu akşam için talep varsa gelmeye çalışırım.
tTRiYax.png
Ara
(04-06-2018, 16:58)reddga : Yarın saat 22.00'da fazladan oyun kurmayı düşünüyorum, oyun adı ve şifresini yine cuma günkü gibi buradan paylaşacağım. Oynanacak haritaları o sırada oyunda bulunanlarla kararlaştırırız.

Yarın 23:00 gibi anca İzmir'de olurum ondan sonra yaparsınız maç gelirim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.