[MP] AoM - Multiplayer: Nisan 2020
Oyun başı az asker bastım ferreke bi yandan mabella bir yandan girince ordumuz yok oldu.Son umudumuz titan ise kendi kendine ferrekenin mekanına gidip ölmek üzereyken alt tab dan oyuna geri döndüm.Yıkıldık ama pes etmedik 2kere wonderımız yıkıldı sonunda 3te kurduk.
Oyunun özeti:Köyüm çok güzel savaş alanıydı ben hariç herkes savaştı.
Ara
Oda kurulu.
unknown.pngunknown.png

Aytaç-ferreke-duman triomvira'sına karşı little ve yasin ahmet ile karşı koymaya çalıştık. Titanimiz ile aytaçın titanını zor şartlara ragmen def etmeyi başardık ve aytaç oyundan çıkınca, güçlerimizi ferreke üzerine yönelttik, tam 1 tc'sini yıkıp ilerliyorduk ki, dumanın uçan phoenix'leri şehrimin semalarında görüldü ve karşılık veremedik. Bunun sonucunda ferreke geri dönüp bizi ezmeyi başardı.
omnia fui et nihil expedit
Ara
İnternet sıkıntıları yüzünden erken düşsemde dumanın ilk kez bana karşı focus atmasıyla bir anda yıkıldım.
Ara
Aytaçın ordusunu yarı afk olmamıza rağmen yok ettik. Ardından Ferekecist ve Dumanist birlikler aytaça katılıp bizi bozguna uğrattılar.
Ara
Herkes birkaç çapulcu öncümüzü öldürüp Aytaç'ı tokatladığını sanıyor ama kimin yok ettiği erken çıkmamıza rağmen Units killed, Units Lost ve Buildings Razed sayılarında görülebilir.
Ara
Slingerlı askerlerimiz aytaçın chariotlarını eritirken Fereke denen CANAVAR Hersir ile girmişti!!
Ara
Oda kuruldu.
Ara
İlk başta ortayı 15 asker civarı bir grupla aldım. Mabella'nın üstüne gittim, Ferreke'den uzak durdum. Sonra Ferreke ortayı aldı ama baktım tamamı Hersir ordusu olunca öldürmek zor olmadı. Daha sonra ortadaki ekiple Ferreke'nin üstüne gitmeye çalıştım ama geri çekilmek durumunda kaldık. Mabella'nın fil ve siege towerlardan oluşan ordusu da çok zorlamadı. Daha sonra ortayı sürekli asker ile besledim ve Ferreke ile Mabella'nın eş zamanlı operasyonunu da savuşturunca küçük bir grup ortayı savunmayı başardı ve Aytaç gaming sonunda galip geldi. Tarihi bir ana şahitlik ediyoruz.

Ekran_Goruntusu_67.png

Ekran_Goruntusu_68.png

Ekran_Goruntusu_69.png
Ara
unknown.png

Yeterince fotograf alamadıgm için üzgün olsam da oyunun çok uzaması cidden sıkıntıydı. Highlands haritasinda hızlıca gelişerek, oyunu domine eden bir oyun stili sergilemeye çalıştım. Ortadaki altın adasına ilk çıkıp, savunmayı başaran ben olduğum icin iki tarafı da düşman edindim. Diger iki taraf kendini savunmaya ve farmlamaya verdigi için, oyuna bir hareketlilik getirmek amacıyla ferreke'yi saldirip, yıkma aşamasına getirmiştim ki yasin şehrimi boş bulup gemileriyle asker çıkardıgı için geri dönmek zorunda kaldım. Zor da olsa saldırı defetmiştik ki diğer iki taraf titan basmaya başladı ve oyunun bu şekilde biteceğine inancım kalmadığı ve oyunun çok uzaması sebebiyle mpden ayrıldım. 
Ben çıktıktan sonra ferreke ve yasin'in farmcılıga devam edip, kanser oyun tarzına devam ettiğine inaniyorum. 
Bir kaç foto da onlardan görmek isterdim şahsen
omnia fui et nihil expedit
[+] 1 üye Mabella nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Defansif oynadık farm yapmadık. Duman yada Aytaç olmayınca böyle 'farm' yapıyoruz 3 ümüz de :)
Ara
masaüstünü kurabilirsem gelme ihtimalim var .s
€20
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.