[MP] AoM - Multiplayer: Mart 2019
AOM_Titans_Logo-copy1.png

Mart 2019'da Gameranger üzerinden yapılan Age of Mythology etkinliklerine dair ekran görüntüleri ve paylaşımlar bu konu altında yer alır.
Katılmak için konu altından başvuru yapılması yeterlidir, karşılaşmaların yayını için Strategyturk Twitch.

Katılımcılar
@"basileus diogen"
Oyun steam versiyonu üzerinden oynanmıyor diye biliyorum. Bu yüzden forumda oynanan versiyonunu edinmeme yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa severek katılırım.
WhaW8Am.gif
Ara
Katılmak isterim.
Ara
katılıyorum
Ara
Bu akşam toplanmaya çalışacağız, daha fazla katılımcı bekliyoruz.
Kuruyorum 4 kişilik bir ısınma oyunu yapabiliriz.
Katılmak isterim ancak sadece cuma akşamları oynayabilirim.
Ara
(14-02-2019, 23:24)Brazdnt : Katılmak isterim ancak sadece cuma akşamları oynayabilirim.

Cuma günü ben de müsaitim.
Ara
İçerisinde bulunduğumuz hafta boyunca hastaydım, o sebeple AoM etkinliğiyle pek ilgilenemedim. Konunun başlığını Mart'a alıyorum, biraz daha katılım olursa Cuma akşamları oyunlar düzenleyebiliriz.
Katılıyorum.
tTRiYax.png
Ara
Saat 10'da girsek kimler müsait?
Gelebilirim.
Ara
Bu cuma akşamı birkaç oyun oynayabiliriz. Gelebilecekler söylerse güzel olur. @Duman, @PCOyun, @Aytaç, @Voidian, @"Basileus Diogen"
tTRiYax.png
Ara
Cuma akşamı katılımcıları bekliyoruz.
Bu akşam oynanacaksa gelebilirim
Ara
Ufak bir işim var 30 dakikaya geleceğim.
tTRiYax.png
Ara
21:20'de odayı kuracağım.
(22-03-2019, 21:12)Duman : 21:20'de odayı kuracağım.

oda şifresi nedir?
Ara
Şifre: st
bilgisayarımda yüklü olsaydı katılmak isterdim. başka bir güne artık.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.