[MP] Civ6 - Multiplayer: Ekim 2018
Ayro bence haklı. Başladığınız oyuna sıkıldığınız için bırakacak kadar saygı göstermiyorsanız baştan hiç oynamayın.
Sic Parvis Magna
Ara
(25-10-2018, 22:56)altnkurt : Ayro bence haklı. Başladığınız oyuna sıkıldığınız için bırakacak kadar saygı göstermiyorsanız baştan hiç oynamayın.

bu lafı kime atıyorsun altnkurt. ounlara bile katılmıyorsun..başladığımız oyunu kimse bırakmıyor. geldiğimizde kimseyi bulamıyoruz.civilization uzun süreli seri yemiyor görüyorsunuz işte..ha biz ne yaptık yine sezarla bi düel attık ve yine gayet güzel bitti. dün ben kazandım bugün sezar. isteyince bir günde bitiyor.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Etkinligi her ne kadar ben hostluyor olsam da etkinligin kurucusu Duman, dolayisiyla oyunun sonra hangi gun olacagini yayin sonunda soyluyor. Oyunun gunlerinin duzensiz olmasi konusundaki elestirini anliyorum ona lafim yok.

Tasindigimdan dolayi 1-2 hafta pek musait olamayacagim save dosyasini buraya birakiyorum.

https://ufile.io/vz6ee
Ara
Bende akşam hastaneye gidebiliirim. Belli değil.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Bugün de müsait değilim, yarın da EU4 multisi var ama Pazar günü müsaitim.
hby6qc.gif
Ara
@Duman bugun oyun var mi
Ara
Evet.
Kuruldu.
hby6qc.gif
Ara
Etkinliğin yayını için: https://www.twitch.tv/strategyturk
Barbar jax61'e karşı Ayro'yu destekliyorum.
[+] 1 üye Probang nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yeni oyun kurulur mu acaba gathering stormslu
Ara
(17-03-2019, 23:04)SoulForged : Yeni oyun kurulur mu acaba gathering stormslu

Forumda Gathering Storms sahibi Rzenma ve jax var sadece sanırım. Oyun kurulursa normal versiyon kurmamız gerekir. Haftaya bir etkinlik açabilirim belki.
hby6qc.gif
Ara
6 kisi olsa yeter aslinda ve gathering stormda cok sey degismis burda gordugum kadariyla eski oyunlarda sıkılmalar oluyodu ki ben de yasadim oyunun sonunu goremiyodum tek kisilikken bile ama simdi oyunun her donemi ayri heyecanli
Ara
6 kisi olsa yeter de maaesef gathering storm a sahip o kadar adam yok forumda. Civ6'in yanlis dlc fiyatlandirma politikasi sonucu biz stratejiseverler civ6 oynamamiyoruz dogru duzgun.
Ara
Cidden cok pahali dlc ler ben ana oyunu humble bundle dan almistim 45 lira gibi fiyata
Sonra ufak tefek seneryo ve irk dlc si aldim 30 liraya sonra rise and fall i cok almak istemistim 135 liraya cikmisti fok pahali gelmisti 1 yil bekledim anca yuzde 35 indirimle 80 lira civarina aldim sonra da dayanamadim gatjering stormu da yuzde 10 luk indirimle 135 liraya aldim bakinca toplamda 290 lira vermisim ki steamden aldigim en pahali oyun olmus :) ama deger mi deger cidden cok iyi oldu oyun boyle
Ara
Bu fiyatlarla kesinlikle almam dlc lerini. benim gibi dusunen de cok vardir burda.
Ara
Ama dlc leri eu4 gibi degil cidden baya degisiklik yapiyor yeni oyun gibi oluyor indirim donemi %35 yakalarsaniz alin osmanli da asiri guclu olmus bu arada
Ara
Kesinlikle mazaret degil. Ne kadar icerik olursa olsun yeni oyun satmiyor dlc. Zaten yeni oyunlari bu kadar para verip alan da ya fanatigi falandir yada parasini harcayacak şey ariodur.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.