[MP] Civ6 - Multiplayer: Şubat 2018
19 Subat Pazartesi musaitim. Uygun olanlarla beraber oyun kurabilirim.
Ara
Bugün mp var mı ? @altnkurt
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Ben yorgunum biraz ama oynamak isteyenlerle kurabilirsiniz. Host olmanın pek bir esprisi yok açıkcası. Ayrıca bazıları Ron falan oynacaklardı galiba. Yine de soralım. Bugün oynamak isteyen var mı?
@Voidian @Aeschyli @ceh1907 @jax61 @yafeshan @Feldmarschal @Ayro @ilkdevil
Sic Parvis Magna
Ara
Bugün saat 19.00'da kimler gelecek?
Sic Parvis Magna
Ara
Steamde gezinirken malum zaten indirimlerde var civ6'nın fiyatına bakayım dedim belki alırım dedim çok pahalıydı alamadım.
Korsan oynasam olur mu. rise and fall dlc'side var. Bende oynayabilir miyim?
Ara
(18-02-2018, 16:19)GandalfınTorunu : Steamde gezinirken malum zaten indirimlerde var civ6'nın fiyatına bakayım dedim belki alırım dedim çok pahalıydı alamadım.

Korsan olmuyor maalesef. Biz de geçen ay Humble Bundle'dan paketle 12 dolara almıştık. Uzun bir süre o fiyatları göreceğini sanmıyorum.
Sic Parvis Magna
Ara
(18-02-2018, 16:23)altnkurt :
(18-02-2018, 16:19)GandalfınTorunu : Steamde gezinirken malum zaten indirimlerde var civ6'nın fiyatına bakayım dedim belki alırım dedim çok pahalıydı alamadım.

Korsan olmuyor maalesef. Biz de geçen ay Humble Bundle'dan paketle 12 dolara almıştık. Uzun bir süre o fiyatları göreceğini sanmıyorum.

Humble Bundleden oyun satın alınır mı?
Bana açıklayabilir misiniz? sistem nasıl oluyor key mi veriyorlar? yoksa direk oyunu indiriyormuyuz ya da steam kütüphaneye mi ekliyoruz bir açıklayabilir misiniz belki alırım.
Ara
Şuan geçti o. Aylık paketti. Bu ay Dark Souls 3 veriyo sanırım.
Sic Parvis Magna
Ara
@Voidian @Aeschyli @ceh1907 @jax61 @yafeshan @Feldmarschal @Ayro @ilkdevil @Sezar
Bugün saat 19.00'da kimler gelecek?
Sic Parvis Magna
Ara
45 dk kaldı ve kimseden ses yok. Galiba bugün oyun oynanmayacak.
Sic Parvis Magna
Ara
hadi kurmuonmu yaw
Ara
kaldı bugün kimse yok ya
Ara
Beklemeyip ses verseniz de adam kursa oyunu
Ara
Neyse sakinleştim biraz. Kimseye sormadan kafamdaki senaryoya göre hareket edip gün değiştirmem yanlıştı. Acemiliğime verin. Bu konuda diğer arkadaşlar gibi siz de fikrinizi belirtebilirdiniz. Neyse artık önümüzdeki maçlara bakacağız. Şimdiye kadar hiç bir oyunun başka bir gün devam ettirilemediğini öncelikle belirtmek istiyorum. Bu yüzden tek seferde 6 saat belki molayla 6.30 saat mı oynamak istediğinizi yoksa 2 güne bölüp öyle mi oynamak istediğinizi hangi formatta ne gün uygun olduğunuzla birlikte belirtiniz. Buna göre yeni bir gün belirleyelim.
Sic Parvis Magna
Ara
Tercihen aksam 10dan sonra iki gunluk. Hafta ici olabilir. Ctesi haric
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Perşembe vs cuma günleri tek günlük oynamaya müsaitim.Tercihim tek günde bitmesi yönünde.
Ara
2 gün olursa her gün müsaitim.
Ara
2 güne bölelim. Haftaiçi cuma hariç haftasonuda pazar hariç müsaitim @altnkurt .
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Cumartesi-Pazar musaitim, bugunlerde oldugu muddetce tek gun cift gun farketmiyor,sadece sunu belirtmek isterim hic kimse cift oturum oynamiyor.Burada da daha evvel haftada 1 oturum yapalim tarzinda oynaniyordu fakat 1.oturumda olanlar 2.oturumda olmadigi icin hicbir oyun sona ulasmiyordu.Illa ki 2.oturuma katilamayacaklar olur ve/veya ilk oturuma katilmayip 2.oturuma gelmek isteyenler olacaktir bu durumda sonu gelmeyen oyunlar ile sonuclanabilir.
Ara
Pazar gunu 6 saatlik bir oyun kurayim oynayalim desek kimler gelebilir? @jax61 @Aeschyli @altnkurt @Gurt @Ayro @yafeshan @Voidian
Bu pazar guzel katilimla mp oynarsak her hafta olacak sekilde de kurabilirim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.