[MP] Civ6 - Multiplayer: Temmuz 2019
Ben R&F ve Vanilla olduktan sonra genel itibari ile tüm maçlara katılabilirim. Katılamayacak olduğum maçlar için önceden haber veririm. Eğer bu akşam R&F ya da Vanilla oynanacaksa katılabilirim.
Ara
Bugun kesin olcaksa etkinlik 8 de ben de katılabilirim. Rise and fall veya gathering storms olursa daha iyi olur vanillaya da katılırım
Ara
Saat 8'e kadar lütfen bana ulaşın oyun ayarlarını konuşup en geç 8 buçukda başlayalım. İsterseniz discorda da gelebilirsiniz.
Discord: https://discordapp.com/invite/Rg7zBjh
@Duman
@Gurt
@Scallion
@jax61
@PCOyun
@SoulForged
@archaic_pagan
Ara
İsterseniz forumstrategyturk discordunda augustus kanalına gelebilirsiniz.
Ara
Oda kuruldu davet edebilmem için steamden ulaşın.
Ara
07.07.2019 cumartesi t.s.i. 20:00-21:00 arası toplandığımızda aynı saveden devam ederiz.erken gelirseniz 20:00 da başlarız.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
[+] 2 üye jax61 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugun saat 8 de ikinci bolum basliyor. İlk bolumu ozetlemek gerekirse oyunda daha cok ada ve denizlerden olusan bir haritada Norvec, ingiltere, Arabistan ve japonya ulkelerini secerek basladik. İlk donemler adalara yerlesme sehir kurmayla gecerken tarihin ilk buyuk savasi Japonyanin sehir devletlerden birini ele gecirmesi uzerine ingiltere ve Norveç in acil durum koalisyonu olusturmasiyla basladi. Uzun savaslar sonrasi sehir devleti ozgurlestirilemedi ve Japonya sehir devletini kendi topraklarina katti. Ronasans donemine gecilmesiyle yeni sömürgeler arayisi kisminda oyunun ilk bolumu sonlandi. Su an puan olarak Arabistan oyunu onde goturmekte.
[+] 2 üye SoulForged nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün bir aksilik olmazsa kaldığımız yerden devam edip ilk etkinliğimizi sonlandırıyoruz. Gathering storm önümüzdeki pazartesi başlıyor uygun olmayanlar varsa lütfen mesaj atsın erteleyebiliriz.
Ara
Steam üzerinden bana ulaşın herkes burdaysa oyunu kuralım.
@jax61
@SoulForged
@Scallion
Ara
OYUN KURULDU.LOBİDE BEKLİYORUM

https://steamcommunity.com/id/jax61/
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
oyunu bugün de bitiremedik. muhtemelen salı günü bitireceğiz.. garip şekilde civ 6 da sehir duvarları inanılmaz güçlendirilmiş. şehirlere 1 adet menzilli birlik koyup duvarını yapsanız asla düşmez. o derece.bugün din zaferine gitmeye çalışan rzenmaya din zaferine az bir süre kala dur dedik. diğer medeniyetlerin de bu savaş sonucu zafer şansları dogmuş oldu.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Gerçekten surlar inanılmaz güçlü bana da garip geldi. Oyun ilerledikçe tur başına sürede artıyor bugün biter diye düşünmüştüm bu saveden salı günü devam edebiliriz pazartesi gs etkinliği var.
Ara
umarım gathering storma gelen bulunur. tur süresini dinamik bilerek yaptım. olur da zaman yetiştiremeyen olur diye .yani turun bitimini kimse beklemek zorunda degil.biraz daha hızlı oynamaya çalışmakta fayda var. bu kadar sarkması iyi olmuyor.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Bugun napıyoruz simdi gathering storm eklentisi kuracakmıyız ben musaitim 4 kisi olsak bile yeterli gayet zevkli geciyor digre oyunu da salı bitiririz.
Ara
(08-07-2019, 15:42)SoulForged : Bugun napıyoruz simdi gathering storm eklentisi kuracakmıyız ben musaitim 4 kisi olsak bile yeterli gayet zevkli geciyor digre oyunu da salı bitiririz.

GS etkinliğine katılan tüm oyuncular bugün uygun olduklarını söylediler. Bir aksilik olmazsa saat 8 de başlıyoruz 4 kişiden fazlası gelecek diye biliyorum.
Ara
Bugün akşam dışarı çıkmam gerekti katılamayacağım kusura bakmayın.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Gathering storm için bu akşam başlayacak oyuna katılabilirim.
Ara
lobi kuruldu
Ara
oyunu tekrar kuruyoruz @SoulForged burdaysan mesaj at.
Ara
Geliyorm

Oyundan atti oyun coktu
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.